Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Як знайти іноземних покупців для вашої експортної продукції

Пошук іноземного покупця може бути одним з найскладніших завдань, з якими стикається компанія. Доброю новиною є те, що є багато способів знайти потенційних покупців, і ця стаття висвітлить 10 способів.

1. Продажі в каталозі

Каталоги ходять протягом десятиліть, і вони все ще пропонують відмінну платформу для продажу продуктів з усього світу, якщо ви переконаєтеся, що ваша продукція потрапляє в їх ринкові ніші. Іншими словами, якщо ви продаєте керамічні кружки було б розумно націлитися на розділ подарункового посуду замість меблів, який є частиною ринків різних каталогів компаній. Сказавши це, не обмежуйте себе постійними позиціями, думаючи, що ви ніколи не зможете побачити каталог меблів з керамічними кружками або підвісками. Багато разів каталог компанії будуть брати на себе нову лінійку продуктів через попит і популярність того, що в тренді, і пам’ятайте: завжди є місце для творчих рішень.

2. Компанії з управління експортом (EMC)

Компанії з управління експортом часто порівнюють з агентами із закупівель, але насправді вони роблять набагато більше. Вони можуть допомогти вам знайти іноземних покупців через їх величезну міжнародну мережу, яка може бути розташована в будь-якій точці світу. Недоліком є те, що ці послуги не є безкоштовними, і EMC стягуватиме або відсоток, або фіксовану плату за кожну транзакцію, здійснену вашою компанією.

3. Пошукові системи / Мережеві сайти

Один із способів знайти потенційних покупців – це звернутися в Інтернет, де є багато форумів, що пропонують групи підтримки з метою допомогти підприємцям досягти успіху в продажу своєї продукції іноземним покупцям. Деякі з них безкоштовні, а інші вимагають членський внесок на основі кількості списків, які ви хочете додати разом з вашою контактною інформацією. Якщо ви хочете заглибитися, сайти соціальних мереж, такі як Facebook і YouTube, також можуть бути корисними при пошуку потенційних клієнтів або ділових партнерів.

4. Експедитори

Експедитори можуть допомогти вам знайти іноземних покупців, розмістивши вашу продукцію на своїх складах, поки вони не отримають замовлення. Вони будуть стягувати плату на основі ваги і розміру вашого вантажу, але це може бути варто, якщо це допоможе вам знайти клієнта за межами вашої країни, коли швидкість має суть. Крім того, не варто недооцінювати експедиторів при пошуку потенційних покупців, тому що багато разів вони будуть отримувати замовлення від клієнтів, яких вони ніколи раніше не отримували: це називається “ділові мережі” і в більшості випадків повторні клієнти зацікавлені в роботі з компаніями, які пропонують відмінний сервіс за конкурентними цінами.

5. Виставки

Виставки і торгові місії, ймовірно, є одними з кращих способів знайти іноземних покупців. Це займе час і значний бюджет, але ви можете в кінцевому підсумку отримати величезний список потенційних клієнтів, які готові зробити замовлення, якщо ваша компанія відповідає їх вимогам. Інші варіанти включають відвідування торгових місій в районах, де існує високий попит на певні продукти, оскільки учасниками будуть потенційні покупці з різних країн, розташованих в одному географічному положенні. Крім того, експорт не завжди може означати продаж безпосередньо з вашого веб-сайту або бізнес-приміщень: іноді це означає роботу через канали розповсюдження, які вимагають від вас працювати строго з дистриб’юторами, розташованими в різних країнах.

6. Використання глобальної системи розподілу

Немає необхідності винаходити колесо при пошуку іноземних покупців, тому що більшість дистриб’юторів мають доступ до глобальної торгової системи, яка дозволяє їм ідентифікувати потенційних покупців по всьому світу. Це відмінний спосіб почати робити нові ділові контакти і збільшити доходи в той же час, але ви повинні переконатися, що ваша компанія потрапляє в свої ринкові ніші або вони не будуть зацікавлені в спілкуванні з вами.

7. Торгові журнали

Торгові журнали є хорошим варіантом, тому що є багато веб-сайтів, що пропонують доступ до міжнародних торгових публікацій, де компанії перераховують оголошення, які пропонують продукти для продажу або надані послуги. Тим не менш, більшість сайтів обмежують кількість повідомлень, які вони дозволяють вам додати, не стягуючи членські внески, а це означає, що це вимагає часу і терпіння при пошуку іноземних покупців, а також перевірка аналогічних підприємств як потенційних партнерів, а не просто обмежувати себе в пошуку перспектив тільки через засоби масової інформації, рекламовані вашими конкурентами.

8. Розвиток бізнес-мережі

Відмінний спосіб знайти іноземних покупців – це знайти через покупців платежів, побудувавши ділову мережу в країні, де розташована ваша компанія, і ще один в районі, який ви шукаєте потенційних клієнтів. Це можна зробити за допомогою мережевих заходів, з уст в уста, а також беручи участь у викритті та шоу, які дозволяють вам спілкуватися з багатьма місцевими підприємствами одночасно. Ідеальне місце для такого роду діяльності буде в галузі, яку працює ваша компанія, тому що там обов’язково буде багато постачальників, дистриб’юторів та інших компаній, що беруть участь в імпорті або експорті пов’язаних продуктів.

9. Вивчіть свій цільовий ринок

Само собою зрозуміло, що ви не повинні ризикувати при пошуку іноземних покупців, тому що це може виявитися дуже дорогим, якщо ви не знаєте, що мотивує їх поставити в порядок. Завжди досліджуйте свій цільовий ринок, перш ніж розміщувати оголошення на веб-сайтах або впроваджувати інші маркетингові стратегії, оскільки звички покупців відрізняються у всьому світі. Наприклад, це не те ж саме, щоб продавати предмети розкоші європейцям, як це продавати віджети, призначені для комерційного використання в США,Азії або Австралії.

10. Використання Інтернету та електронної комерції

Доброю новиною є те, що ви можете знайти іноземних покупців через свій веб-сайт, якщо ви знаєте, як націлити потенційних клієнтів на правильне повідомлення та уникнути онлайн-шахрайства, маючи справу лише з людьми, які мають історію покупки аналогічних продуктів або послуг, пропонованих вашою компанією. Якщо ви не хочете платити за трафік, є багато безкоштовних ресурсів там, де ви можете перерахувати свій веб-сайт і шукати можливості міжнародної торгівлі без необхідності платити нічого, крім невеликої плати, що стягується хостинговою компанією, де ви зареєстрували своє доменне ім’я.

Це кілька порад про те, як знайти іноземного покупця для вашої експортної продукції, сподіваюся, вони допоможуть полегшити так удачі! Якщо ви хочете дізнатися більше на цю тему, відвідайте нас за адресою ctftoolkit.com.

 

 

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.