Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Топ-10 країн-експортерів одягу в світі

Кожна нація прагне підвищити свій економічний добробут. Хороша економіка відображає фінансово незалежну і тверду державу. Це відштовхує жахи від отримання кредитів від наднаціональних організацій, міжнародних фінансових організацій або інших країн.

Стабільна економіка є ознакою процвітаючої нації, тим самим залучаючи міжнародні інвестиції і цінні можливості.

Експерти Focus Economics вважають, що США зберігають свій титул найбільшої економіки світу з прогнозованим номінальним ВВП у розмірі 25,3 трильйона доларів США у 2024 році. Країни йдуть на безпрецедентні зусилля, щоб поліпшити своє економічне благополуччя. Вони розробляють конструктивні стратегії для збільшення їх грошової грошової вартості.

Одним з конструктивних способів істотно стимулювати економічне зростання є збільшення експорту і скорочення імпорту. Експорт товарів відноситься до ідеї продажу продукції і послуг в інші країни. Це штовхає потік іноземної валюти в країну з різних країн по всьому світу.

Гроші, зароблені від продажу продукції в зовнішній світ, має чудовий вплив на економічне зростання. Експорт – це товари або послуги, що продаються в зарубіжні країни з великим прибутком, тим самим допомагаючи підняти економіку.

З іншого боку, імпорт – це товари або послуги, придбані в інших країнах, тим самим допомагаючи їх економіці. Примітно, що першорядне значення для забезпечення того, щоб імпорт країни ніколи не перевищував її експорт, оскільки це істотно розбалансовує економіку, тим самим руйнуючи її. Ця діяльність називається «торговим дефіцитом» в країні. Отже, кількість експорту завжди повинна випереджати імпорт, щоб забезпечити збалансовану і підвищену економіку.

Експорт має феноменальний вплив на економічний добробут країни і громадян, які проживають в ньому. Виробництво продукції ініціює нові галузі і фабрики, тим самим створюючи можливості працевлаштування для тих громадян, які цього потребують.

Вона починає нове підприємництво та бізнес, тим самим роблячи країну самодостатньою.

Збільшення експорту також допомагає зменшити імпорт, оскільки країна тепер може виробляти все самостійно. Вони виробляють домашню продукцію в своїй країні, яка також задовольняє їх потреби.

Експорт дозволяє виробникам країни отримати переваги власності та розробляти недорогу та диференційовану продукцію. Розглядається як низькоризиковий спосіб виробництва і торгівлі.

Зростання в експортній галузі

У 2019 році світова торгова вартість товарів, що експортуються по всьому світу, склала приблизно 19 трильйонів доларів США за поточними цінами. Очевидно, що експортна галузь феноменально зростає швидкими темпами. Багато країн через океани збільшили свій експорт, щоб доростити свою економічну гру і прийняти саморобний підхід, зважаючи на фінансові кризи.

Однак очевидно, що триваючі кризи нового коронавірусу ускладнили експорт товарів через зупинку транзитних об’єктів і локдауни. Через пандемію відбулося значний вплив на експортну галузь.

Багато поставок довелося раптово припинити, тим самим створюючи труднощі як для продавців, так і для покупців. Тим не менш, незважаючи на смертельну загибель, коронавірус став новою нормою, і світ поступово адаптується до багатьох змін і змін, куплених ним. Таким чином, експортна промисловість також повернулася до нормального життя після значної шкоди.

Після цього експортери зараз активно забезпечують збільшення своїх втрат за рахунок збільшення експорту, тим самим сприяючи собі і міжнародному експортному ринку.

Експортна промисловість одягу

Експортна галузь величезна і охоплює численні продукти та послуги по всьому світу. Численні категорії, починаючи від предметів першої необхідності до предметів розкоші. Однією з ліній торгівлі, яка має значне значення в експортній промисловості, є одяг.

Одяг є основною необхідністю і розшукується майже всіма, незалежно від того, наскільки багатими або бідними. Очевидно, що з самого початку часу одяг є необхідною потребою землян.

Швейна промисловість охоплює численні статті, включаючи одяг для чоловіків, жінок, дітей, людей похилого віку та майже кожної вікової групи. Вона включає в себе виробництво костюмів, уніформи, костюмів, і тому тощо. Індустрія моди також тісно пов’язана з швейною промисловістю, оскільки вони вимагають матеріалу для нових тенденцій і стилів.

Пам’ятаючи про це, очевидно, що швейна експортна промисловість становить великий шматок експорту, тим самим допомагаючи заробляти матеріальний прибуток і грошові кошти.

Текстильна промисловість величезна, оскільки вона включає в себе кілька матеріалів, включаючи шовк, шерсть, льон, бавовну та неорганічні волокна. Перш ніж люди навчилися плести ці волокна в текстиль для виробництва одягу, перші предмети одягу, швидше за все, складалися зі шкур тварин. Промисловість сьогодні була індустріалізована в таких масштабах, що вона майже невпізнанна від свого походження. Попит на одяг та одяг істотно зростає, оскільки спостерігається очевидне збільшення населення світу. Це має прямий вплив на експортну промисловість одягу.

Оскільки попит на текстиль зростає, експортна промисловість одягу також зростає і розширюється.

Багато країн по всьому світу відіграють важливу роль у сприянні експортній промисловості одягу, експортуючи одяг та одяг покупцям та нужденним. Давайте подивимося на 10 найбільш значущих країн-експортерів одягу в світі;

1. Китай

Охоплюючи найбільше населення світу, Китай є країною, відомою своєю величезною обробної промисловості. Китайці досягли успіху в створенні майже кожного продукту за доступними цінами. Вони є найбільшими в світі експортерами одягу в світі. Китай експортував текстилю на 274 мільярди доларів у 2013 році, що майже в сім разів більше, ніж у Бангладеш, другого за величиною експортера з експортом у 40 мільярдів доларів. [2] На частку цього припадає 43,1% світового експорту одягу.

Крімтого, в 2019 році Китай був провідним світовим експортером одягу з часткою приблизно 30,8 відсотка. Китайська текстильна промисловість почалася в 20 столітті, стимульована Другою світовою війною, і сильно постраждала від Другої китайсько-японської війни. Вони не повністю відновилися до 1950-х років, після чого багато великих магнатів перенесли свої імперії до Гонконгу, щоб уникнути переслідувань, в той час як інша частина промисловості була монополізована урядом.

Однак, коли Ден Сяопін прийшов до влади, ці гонконгські компанії розглядалися як моделі технологічно розвинених капіталістичних компаній. Вони змогли відновити зв’язок з тими, хто залишився на материковому Китаї. Китайська індустрія експорту одягу продовжує зростати і перевершувати будь-яку іншу країну-експортера в світі.

2. Німеччина

Після Китаю Німеччина стала одним з найбільших експортерів одягу в світі. Німеччина є світовим лідером в текстильній та модній промисловості з експортною вартістю $38,99 млрд. Відома своєю чудовою синтетичною пряжею, машинами, штучним волокном та в’язаною тканиною одягу, Німеччина охоплює багато малих та великомасштабних галузей промисловості, які виробляють високоякісний одяг. Сировина, що використовується німецькими виробниками, має найвищу якість, що заманює покупців до покупок у німецьких постачальників. За останні кілька десятиліть країна покращила якість виробництва текстилю. Немає сумнівів, що країна значно покращиться в майбутньому і стане найбільшим у світі експортером.

3. Бангладеш

Очевидною є реальність того, що основним джерелом доходу для Бангладеш є їх текстильна промисловість. Вони охоплюють працьовитих громадян, які роблять винятковий одяг, який вимагається по всьому світу. Працьовита нація, яка навіть не завершила жодного століття незалежності, феноменально стала третім за величиною світовим експортером у 2020 році.

У 2020 році експортна вартість одягу Бангладеш склала близько $38,73 млрд. За останні сім років швейна промисловість Бангладеш збільшила свій дохід з $19 млрд до $38,73 млрд.

Крім того, вони є другими за величиною експортерами західних брендів швидкої моди. Вони з ентузіазмом прагнуть досягти 50 мільйонів експортної вартості в 2021 році. Якщо країна збереже такі ж темпи у виробництві та експорті одягу, Бангладеш одного разу стане найбільшим у світі експортером одягу.

4. В’єтнам

Розташований на східному Індокитайському півострові, В’єтнам є 4-м за величиною одягом і одягом, експортером. Загальна експортна вартість яких становить $37,93 млрд. Текстильна промисловість В’єтнаму включає в себе три підсектори – нижній сектор, виробництво волокон і виробництво одягу в секторі.

Причиною успіху країни в експорті є те, що вони відправляють свої товари в США, Японію, ЄС і Південну Корею. І ще один важливий факт – низькі витрати на робочу силу. У найближчі кілька десятиліть В’єтнам, безумовно, збереже цю найвищу позицію протягом багатьох років.

5. Індія

Друга за чисельністю населення країна в 5-й за величиною експортній країні світу. Охоплюючи експортну вартість 37,11 мільярда доларів,Індія робить різні види модного одягу, який хвалять у всьому світі за їх художній дотик. Текстильне підприємство є однією з найстаріших галузей промисловості країни, яка включає в себе бавовняні вироби. Індійський текстильний сектор складається з двох важливих частин.

По-перше, це неорганізований сектор, сформований з ручною кулаком. Ще одна формується за допомогою застосовуваної сучасної техніки і техніки. Індія має виняткову якість виробництва пряжі, ланцюга, одягу та тканини. З кожним днем Індія досягає успіху у виробництві текстилю. Крім того, країна використовує передові технології для свого виробництва, що відрізняє її від інших галузей промисловості.

6. Італія

Європейці відомі модними тенденціями і часто позначаються як законодавці моди. Розташована в самому серці Європи, Італія є 6-м найбільшим експортером одягу в світі. Їх загальна експортна вартість зводиться до $36,57 млрд. Експортно-орієнтована італійська промисловість рип-реве і зростає безпрецедентними темпами. Італійська текстильна промисловість є провідною для одягу та світу моди. Італія охоплює весь асортимент волокон, бавовною, льоном, шовком і шерстю.

Промисловість демонструє більш міцну виробничу структуру з інноваційними технологіями. Інновації в продуктах Італії повністю орієнтовані на технічні характеристики тканин і пряжі для розширення областей застосування. Італія виробляє широкий асортимент електронного текстилю з новими технологіями, щоб забезпечити переваги для власника.

7. Туреччина

Розташована між Європою та Азією, Туреччина має унікальний сенс моди, роблячи одяг, що робить їх критичним експортером одягу у світі. Туреччина є 7-м найбільшим експортером одягу в світі. Їх текстильна експортна промисловість досягла 27,56 млрд дол. Турецьке виробництво та експорт промисловості перейшли від товарів з низькою доданою вартістю до промислових товарів з високою доданою вартістю та модних товарів.

Їх текстильна промисловість наповнена фантастичними дизайнерськими можливостями, високотехнологічними рішеннями, динамічними та гнучкими виробничими потужностями та турботою про якість, здоров’я та навколишнє середовище.

8. Сполучені Штати Америки

Америка вважається однією з найбільших і конкурентоспроможних країн світу в комерційному світі. 8-й за величиною експортер одягу в світі загальна експортна вартість становить 27,14 млрд дол. Америка є домом для виняткової текстильної сировини, тканин, пряжі, одягу, домашнього меблювання та інших текстильних виробів.

Сила текстилю США полягає в нетканих, спеціальних і промислових тканинах, медичному текстилі та захисному лізі. На додаток до цього, Америка технічно розвинена в текстильному та маркетмаркетному секторі, змушуючи компанії інвестувати в текстильний ринок США.

9. Гонконг

9-м найбільшим експортером одягу в світі є Гонконг. Їх загальна експортна вартість становить 20,43 млрд дол. Вони досягають успіху у виробництві та експорті бавовняного прядіння, денімного плетіння, в’язання трикотажних панелей та тонкогаліткового бавовняного в’язання. Вони також відомі своєю красивою і приємною для очей фарбованою і друкованою тканиною.

Гонконг рухається вгору по шкалі ринкової вартості, що відповідає вимогам внутрішнього та міжнародного ринку з оригінальним виробником дизайну (ODM) та виробником оригінального обладнання (OEM).

10. Іспанія

Розташований в Європі відомий своєю колосальною текстильною промисловістю, а також є дуже екзотичним туристичним місцем. Численні туристи з усього світу відвідують різноманітні географічні та культурні об’єкти Іспанії. Іспанія стала 10-мнайбільшим експортером одягу в світі.

Текстильне та текстильне машинобудування є однією з найбільших галузей промисловості в Іспанії. Починаючи від спінінгу, плетіння одягу до фарбування та обробки, вони виробляють різні види техніки. Текстильна торгівля і створення текстилю в Іспанії також зробили його помітною областю для моди. Крім того, Іспанія постійно рухається вперед, щоб досягти нових висот у текстильному та модному світі.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.