Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Тенденції оптової дистрибуції 2023, які не хочеться пропустити

Wholesale Distribution Trends 2023 That You Don’t Want to Miss

Мовою комерції – під оптовою торгівлею розуміється ринок, де товари і матеріали передаються в ланцюжку збуту від виробників до дилера. Зазвичай оптовий дистриб’ютор здійснює продажі або організовує свої закупівлі товарів і матеріалів між оптовими або роздрібними торговцями. Статистика показує, що річний товарообіг оптової промисловості ЄС склав 10,4Т (Statista).

Процес оптової дистрибуції є переважаючим поняттям в електронній комерції. Світ усвідомлює той факт, що за електронною комерцією майбутнє, і став тенденцією, якої слід дотримуватися в наступні роки. За останні роки продажі електронної комерції склали до 5,2 тис.дол.США на глобальному рівні.

Ринок постійно змінюється, і підприємства електронної комерції враховують нові тенденції, що дозволяє їм перезавантажити свій бізнес. Слідуючи останнім тенденціям і виправляючи їх, тримає їх попереду конкурентів. У такій сфері справжній тріумф стоїть за прийняттям і вирішенням проблем.

Під час пандемії у світі спостерігалося велике падіння через кризи, і вони сильно вплинули на торгівлю та інвестиції. Але зараз, у часи відновлення, очікується, що ринок зростатиме, тому важливо стежити за економічними тенденціями галузі, щоб досягти результатів. Підприємства, яким не вистачає адаптивності, можуть залишитися позаду на ринку оптової дистрибуції.

Тепер питання в тому, як стежити за трендами, і які майбутні тенденції оптової дистрибуції? Ви дізнаєтеся далі у змісті.

  • Що таке канал збуту?

Канал збуту – це мережа, яку підприємства застосовують до процесу продажу. Саме туди йде послуга до тих пір, поки товар не дійде до споживача. Весь процес включає оптових продавців, покупців, роздрібних продавців та платформу. Розрізняють режими розподілу в технологічному процесі, прямі і непрямі канали.

Розбивка каналу розподілу

Оптова дистрибуція – це процес, при якому товари перетікають з ланцюгів поставок до споживача. Зокрема, до каналу входять компанії, що займаються дистрибуцією продукції від виробників до постачальників і до роздрібних торговців. Процес обертається навколо купівлі, зберігання, продажу та доставки фізичних або онлайн-точок

Слово може збити з пантелику, тому ось докладна розбивка імен дистриб’юторів.

  • Оптові продажі
  • Підведення будинку
  • Торгові компанії
  • Дистриб’ютор
  • Імпортер або експортер

Глобальні продажі електронної комерції

Глобальні продажі електронної комерції (2014-2026) Statista

Майбутні тенденції оптової дистрибуції

Ландшафт оптової дистрибуції модернізує їх систему управління, вимагає більшого зв’язку між суб’єктами фронту. Зв’язок забезпечує добре об’єднане уявлення про дані клієнтів у кожному каналі. Коли ці атрибути зібрані, це дозволяє ефективно здійснювати оптовий метод розподілу та дозволяє командам та підприємствам зростати разом.

Тенденції оптової дистрибуції

Тренд 1: Управління запасами та прозорість

Тепер підприємствам потрібні системи управління запасами, це для полегшення фактичних та керованих даними рішень. По-перше. Цей тип допомагає мати безпомилкові дані. При такій системі це дозволяє вести пряму гру над іншими. Інвестиції в системи управління запасами варті інвестицій, ви вважаєте це дорогим і вашим кінцем, але це те, що заощадить вас у довгостроковій перспективі.

Це може допомогти вам отримати вищі продажі та прибуток, а також мати надійний підхід до вашого бізнесу від продажів до управління запасами. Крім того, у вас є повне оновлення ваших клієнтів.

Системи управління запасами – це платформа, інтегрована з ERP-системами. Платформа являє собою технологічно вдосконалену систему, яка використовує штучний інтелект, дані фінансових транзакцій і комп’ютерний зір, а також допомагає відстежувати переміщення

Крім того, система працює на основі географічних запитів та періодичних вимог. Це дозволяє поповнити запаси до того, як він закриється на продукти. Нарешті, ви також можете вести оновлений облік прогнозів запасів та втрат запасів або знизити ціни на витрати на запаси.

Тренд 2: Системи управління складом (WMS)

Оскільки оптовий бізнес обертається навколо масового виробництва, виконання та поставок, Ware House Management (WMS) відіграє величезну роль у підвищенні продуктивності працівників та в автоматизації завдань. Ця система дозволяє перевіряти наявність на складі та складі, підраховувати товари, маркувати та інші витрати. Ви також можете подивитися на артикул, який має найвищу явку.

WMS інтегрована з прискорюючою потужністю, як у робототехніці, плануванні цін та інших функціях, таких як віддалений моніторинг процесу розподілу та управління. З іншого боку, у 2023 році малий бізнес скептично ставиться до його вартості, тому зараз інтегрує мікросклад. Мікросклад також виконує практично кожну функцію Системи управління складом.

Тренд 3: Хмарні обчислення

У звичайних ERP-системах хмарні обчислення забезпечують ті ж функції. Ціни складають половину ERP-системи, і оптові продажі використовують її для різних функціональних можливостей. Маса дистриб’юторів відхиляється в бік хмарних обчислень. У цій системі можна мати уявлення про всі розподільчі операції бізнесу.

Це полегшило багато складних операцій, тепер ви можете відстежувати купівельну поведінку клієнтів, оновлення запасів, доступність, інші складські операції та варіанти. Великим операційним дистриб’юторам зручніше керувати своїми запасами та бути в курсі своїх численних брендів.

Ринок екстравагантно вивчає цю систему, але жодна компанія не розробила мобільних та хмарних ERP-систем. Система використовує дані відстеження в режимі реального часу для відстеження фінансових контрольних записів та контрольних запасів на рівні SKU та зняття тягаря ціноутворення та обробки замовлень.

Тренд 4: Більш персоналізовані послуги


Форрестер каже
:

Персоналізація перейшла від приємного до необхідного в B2B-продажах.

B2B-дистрибуція шукає більш персоналізований бізнес і послуги. Це було тенденцією на ринку і зараз посилюється. Один із способів розподілу B2B-бізнесу, ймовірно, буде залежати від налаштування та змін відповідно до клієнта до їх послуг. Ці модифікації задовольняються шляхом забезпечення їх унікальними потребами і вимогами.

По-друге, оновлюються методи дистрибуції, що забезпечують якісне обслуговування клієнтів, в нього може входити автоматизована система підтримки чату або голосові інтегровані помічники. Переходячи до більш технологічно впливового сервісу, отримаєте точну систему, таку як Управління інформацією про продукт (PIM). Він дозволить мати належний канал з описами і якісними фотографіями.

PIM – він допомагає підтримувати послідовну систему управління та працює як центральна фігура в управлінні вмістом продуктів, а також синхронізує продукти в ІТ-стеку, такі як OMS, ERP та сторонні з’єднання.

Інтегруючи УДІ, він процвітає та керує розповсюдженням по кожному каналу та підтримує інформацію про продукт в актуальному стані. Отже, як 2023 рік не за горами. Тепер люди очікують більшого з точки зору обслуговування клієнтів. Отже, УДІ – це чудовий спосіб тримати їх у циклі з точною та адаптованою інформацією.

Тренд 5: спрощений і розвинений ланцюжок поставок

Кризи можуть виникнути в будь-який час, і це спостерігалося в останні роки. Так, в несприятливих умовах можуть виникнути деякі порушення в процесі розподілу. Отже, розглядаючи такі ситуації, бізнес повинен мати можливість процвітати та працювати в будь-якому середовищі.

Отже, пам’ятаючи про два ключових моменти, кризи та новий рік, ось кілька рішень, які потрібно визначити пріоритетними.

Система онлайн-замовлень

Відволікання людей на електронну комерцію було пробуджено з тих пір, як відбулася пандемія. Спостерігається приголомшливе зростання покупок в Інтернеті. Ця тенденція буде переважати тільки в тому випадку, якщо споживачам будуть полегшені чудові послуги. Отже, як оптовий дистриб’ютор є обов’язком зробити послугу впорядкованою та зручною для споживачів.

Від цегли та розчину до Інтернету

Бар’єри географічного розташування є обмеженням для бізнесу. Тому онлайн-оптова дистрибуція вимагає здійснювати свої операції онлайн. В онлайн-дистрибуції вже спостерігається значне зростання, але оптовим дистриб’юторам потрібно бути більш пильними.

Більш цінний бренд

Бізнес повинен служити цінністю для свого клієнта, і це залежить від того, скільки ви в нього інвестуєте. Отже, тепер бізнесу довелося б бути більш цінним і вести персоналізований канал розподілу.

Тренд 6: зріла та швидка еволюція технологій

Темпи і зростання технологій безпрецедентні. Йти в ногу з прискоренням технологій може бути складним завданням, але це потрібно найбільше. Такі терміни, як автоматизація, штучний інтелект та інший технологічний стек, що трансформується, варті того, щоб стати частиною оптового каналу розподілу в 2023 році.

Як платформа оптової дистрибуції, ви повинні працювати над розширенням машинного навчання, IoT, AI та інших новітніх аспектів технологій. Ці аспекти лише сприяють зростанню будь-якої платформи. RPA та AI є останніми тенденціями в автоматизації, і, об’єднуючи їх, вони найкраще обслуговують інтереси бізнесу. Отже, якщо ви хочете мати добре керований інвентар і зчеплення з операціями, автоматизовані датчики та відстеження є життєво важливими компонентами.

Тренд 7: Сталий канал збуту

Після пандемії 52% підприємств більше покладаються на сталий розвиток.

Серед лінійки майбутніх тенденцій більше покладається на екоцентричний досвід покупок. Вони роблять стратегічний вплив на успіх бізнесу. Це означає, що брендам потрібно бути більш обережними щодо навколишнього середовища та його стійкості. Підприємствам доводиться дбати про парникові викиди (ПГ), і вирубка дерев є критичними проблемами, з якими стикаються оптові дистриб’юторські платформи.

Склади, розподільчі ланцюги поставок та запаси є основними факторами, що беруть участь у досягненні стійкості. Тому підприємства можуть розраховувати на роботу на віддалених платформах на основі ланцюжка створення вартості. Ініціюючи такі кроки, багато компаній і платформ можуть розглянути це питання і піти по їх стопах.

У цій сфері можна працювати над системами чистої енергії, зеленим складом, а скорочення пластику є кількома прикладами інновацій у сфері сталого розвитку. Крім того, споживачі також повинні мати варіанти зелених варіантів, таких як стійкі варіанти покупок, екологічно чисті товари та матеріали, а також доставка всіх продуктів одночасно.

Тренд 8: Бренд вибере омніканальність У 2023 році майбутнє комерції

За даними Harward Business Review,

Омніканальні клієнти витрачають на 10% більше онлайн і на 4% в магазинах.

2023 рік буде жорсткішим, оскільки вам доведеться подумати над кількома компонентами, один з яких є омніканальним. Ринок буде більш конкурентоспроможним, і вам доведеться залишатися на вершині п’ят і мати невимушену поведінку. Ви повинні робити те, що подобається споживачам, і робити платформу більш клієнтоорієнтованою.

Оскільки це провідна перевага для людей, це, ймовірно, буде найкращим вибором у 2023 році. Продаж онлайн та офлайн буде частиною B2B, і оптовий дистриб’юторський бізнес повинен це наздогнати. Омніканальний метод полягає в тому, щоб продавати по різних каналах з наміром зробити його безперебійним і орієнтованим на клієнта.

Інтеграція надійних технологічних інструментів та програмного забезпечення дозволить вам мати акуратний підхід до омніканальних продажів. Якщо у вас є успішний шлях з омніканальністю, ви можете відчути чудову явку в впізнаваності бренду, утриманні клієнтів та неймовірних продажах.

 

Вплив тенденцій оптової дистрибуції

 

Системи управління запасами

 

13%

 

Управління будинком складу

 

7%

 

Хмарні обчислення

 

7%

 

Штучний інтелект

 

6%

 

Сталий канал збуту

 

17%

 

Омніканальність

73%

Оптова дистрибуція: що чекає в майбутньому?

Не є прихованим фактом, що електронна комерція стане провідним компонентом у 2023 році. Рік гнізда, безумовно, очікує багато чого в упорядкуванні та адаптації нових тенденцій. Ці тенденції постійно змінюються та формують електронну комерцію в кожній частині земної кулі. Згідно з прогнозами експертів, автоматизація, персоналізація, приватні етикетки та придатність будуть тримати майбутній тягар ринку електронної комерції.

Визначте, де ви перебуваєте як бізнес, а потім оцініть, які зміни вам можуть знадобитися для оптової платформи. Успіх для будь-якої платформи полягає в тому, скільки ви інвестуєте та миритеся, щоб принести зміни.

Ключові висновки

Ось кілька ключових віднімів,

  • Бренди на шляху до навчання сталому розвитку
  • Персоналізація – один з ключів до розширення лояльності клієнтів.
  • Використання новітніх технологічних стеків буде провідним компонентом.
  • Клієнти повинні бути пріоритетними найбільше.
  • Взаємодія та комунікація – це спосіб зробити надійний бренд.
Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.