Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Вплив імпорту та експорту на економічне зростання країни

Імпорт та експорт є двома провідними факторами економічного зростання країни та зростання ВВП. Однак, чи є якась шкода, якщо ваги наконечник в одну сторону?

З самого початку людства люди процвітали на торгівлі. Від епохи кам’яного віку до сучасних біржових маркетологів, людство процвітає, коли вони працюють разом, обмінюючись своїми кращими рисами один з одним. Так відбувається з імпортом та експортом. Імпорт, у більшості випадків, це коли країна вимагає продукту або послуги, які вони не можуть виробляти на місцевому рівні. Крім того, потреба в імпорті також зростає, коли країна не в змозі виробляти стільки ж або ефективно. Це те, що створює необхідність імпорту.

Тоді як експорт – це просто тоді, коли країна торгує своїм найкращим продуктом, послугами та продуктом в іншу країну за адекватну суму. Наприклад, сира нафта є провідною імпортною покупкою з автомобілями та іншими переробленими маслами, які не надто відстають. Однак, щоб зрозуміти вплив цього на будь-яку економіку, ми повинні зануритися трохи далі, тому давайте це зробимо.

Наслідки високого імпорту

Список країн з найбільшим імпортом. Джерело діаграми: IndexMundi.

Високий імпорт продукції не завжди поганий. Хоча у випадках деяких країн можна мати на увазі, що внутрішня пропозиція і попит нерівномірні. Для цього місцеві підприємства країни повинні імпортувати зазначені продукти або товари, щоб задовольнити високий попит. Негативний вплив цього може бути тільки в тому випадку, якщо валюта країни знаходиться в спадному обертанні, і місцеві підприємства не мають витрат на виробництво, виробництво або вирощування необхідної продукції на місцевому рівні.

Однак ефектом високого імпорту може бути також зростаючий попит країни в певних областях. Наприклад, якщо місцеві підприємства вимагають більшої кількості машин та обладнання, це означає, що місцева економіка зростає. Саме тому потреба в певних продуктах висока. Однак високий імпорт родючих продуктів, таких як фрукти, овочі та різні інші види, також означає відсутність місцевого зростання або занадто великий експорт.

Наслідки високого експорту

Список, у якому відображаються провідні країни-експортери. Джерело зображення: ІндексМунді

Тепер поговоримо про наслідки високого експорту. Деякі з основних ознак великих експортних ставок країни можуть бути однією з наступних причин:

  • Країна виробляє неперевершені товари
  • Місцеві підприємства надають доступні ціни
  • Висока продукція і виробництво, але низький місцевий попит
  • Зростання місцевої промисловості та високий зовнішній попит

Тепер це позитиви деяких з найбільших країн-експортерів. Але для невеликих країн з високим місцевим попитом і низькою пропозицією занадто багато експорту може бути проблемою. Тим не менш, для великих країн, вгору є те, що більш високий експорт означає кращий профіль для нових підприємств. І там, де процвітає малий і новий бізнес, економіка зростає.

Негативні сторони незбалансування імпорту та експорту

Однією з головних проблем для менших країн, в даному випадку, повинна бути попит і пропозиція. Там, де є високий попит, пропозиція повинна відповідати йому. Якщо в цьому випадку країна або місцевий бізнес зобов’язуються до занадто великого експорту, то деякі з проблем, з якими вони можуть зіткнутися, такі:

  • Відсутність хорошої продукції на місцевому ринку
  • Високі ціни на місцеву та імпортну продукцію
  • Повільне зростання малого бізнесу
  • Підвищена потреба в імпорті продукції

Це може бути викликано відсутністю балансу між імпортом та експортом. Отже, коли країна вимагає імпортувати продукцію, яка може бути вироблена на місцевому рівні, це ознака нестабільної економіки. Одним з головних недоліків таких випадків є відсутність віри з боку інвесторів. Що може завдати шкоди новим і існуючим підприємствам, ще більше відтягуючи місцеву економіку. Для забезпечення зростання як бізнесу, так і місцевої економіки необхідно зробити:

  • Баланс між імпортом та експортом
  • Місцеві вимоги повинні бути виконані в першу чергу
  • Контроль цін на державних рівнях
  • Категорії товарів і класи для розрізнення цін
  • Експорт перевищення суми для задоволення місцевого споживання

Чи потрібно їх збалансовано?

Коли ми говорили про проблеми з перекиданням балансу в бік однієї сторони більше, ніж на іншу, це може завдати серйозної шкоди економічному зростанню країни. Отже, так, вкрай важливо, щоб місцева влада та власники колів вжити всіх необхідних запобіжних заходів та заходів для забезпечення ретельного балансу між ними. Це не означає, що імпорт і експорт повинні бути розділені на 50\50. Тому що якщо країна виробляє велику кількість свого фірмового продукту, то їй потрібно експортувати його, перш ніж він стане непридатним або закінчиться. Тим не менш, для менших економік важливо спочатку задовольнити місцеві потреби, а потім зосередитися на експорті за межі.

Переваги високого імпорту або експорту для економіки

Як згадувалося раніше, високий попит на імпорт країни не обов’язково означає її нездатність виробляти. Тому що зростаючі економіки вимагають надання матеріальних, машин та інших заходів продуктивності. З іншого боку, якщо країна експортує таку техніку та провізію на більш високих рівнях, то це також хороший знак. Тому що це поліпшить місцеві галузі, які створюють або розвивають зазначені заходи. Це свідчить про зростання і процвітання економіки. Отже, основними перевагами високого імпорту та експорту є:

  • Високий імпорт збільшує продажі
  • Високий експорт забезпечує продуктивність
  • Зростання кількості експорту означає регіональне або іноземне домінування на ринку
  • Імпорт дозволяє країнам розширювати бізнес на місцевому рівні

Чи може країна вичерсуватися продовольством, якщо вона експортує занадто багато?

Це не завжди так, оскільки більшість великих країн-експортерів мають резервний план для боротьби з дефіцитом продовольства. Тим не менш, більшість країн-експортерів мають контрзаходи, спрямовані на їх попит і пропозицію і належним чином задовольняють його.

Чи є більш високий рівень експортної ознаки зростаючої економіки?

У більшості випадків, так, так. Однак експорт до точки, де закінчується місцева пропозиція, є поганою ідеєю.

Чи повинні менші економіки уникати імпорту занадто багато?

Враховуючи, що вони найбільше потребують місцевого бізнесу та зростання, їхня увага повинна бути зосереджена на місцевій продукції. Однак деякі технології, машини, матеріали, корисні копалини і ресурси вимагають від країн імпорту. Таким чином, вони повинні імпортувати достатню кількість в будь-який час.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.