Site icon eWorldTrade

Топ-10 країн-експортерів сільського господарства світу

Крім доступу до безпечної питної води, їжа є основною проблемою більшості населення світу. Це робить сільськогосподарську діяльність однією з найважливіших видів економічної діяльності на планеті, і такою, яка має вирішальне значення для безпеки та здоров’я населення.

Виробництво і споживання сільського господарства географічно диверсифіковані. Серед найбільш значущих елементів, що впливають на сільськогосподарське виробництво в різних країнах, є чисельність населення, навколишнє середовище, умови зростання, рівень фінансового розвитку держави.

Сільське господарство є важливою складовою світової економіки, особливо в слаборозвинених країнах. Сільське господарство є основним джерелом праці, доходів і продовольства, а сільське господарство задовольняє ці основні потреби в усьому світі. Продовольча і сільськогосподарська організація (ФАО) підрахувала, що в сільському господарстві зайнято 67% населення світу. На неї припадало 39,4% ВВП і 43% від загального експорту,включаючи сільськогосподарські позиції. Ми тут з цим постом, щоб надати вам всю необхідну інформацію про провідних світових сільськогосподарських виробників; слідкуйте за оновленнями.

Численні країни-експортери сільськогосподарської продукції, що розвиваються, покладаються на імпорт сільськогосподарської продукції для продовольчої безпеки, і багато країн з економікою, що розвивається, не зможуть перероблятися без значного збільшення внутрішнього виробництва. Зрозуміло, що позиції сільського господарства в глобальному економічному розвитку значно просунулися за останні кілька років.

Тепер давайте обговоримо багато форм сільськогосподарського виробництва.

Близько 11% земель світу використовується для сільського господарства, в той час як близько 26% використовується для випасу тварин. Сільське господарство виробляє чотири основні товари: продукти харчування, паливо, клітковину і сировину. Подивіться нижче на першу десятку країн-виробників сільськогосподарської продукції, в комплекті з даними.

Топ-10 експортерів сільського господарства в світі

Нижче наведено десять кращих сільськогосподарських країн світу, що генерують продукти харчування найвищої якості. Розглянемо сільськогосподарські країни-виробники.

1. Китай

Китай володіє 7% орних земель у світі і все ж живить 22% населення світу. Китай боровся за те, щоб прогодувати своє величезне населення протягом ХХ століття. Після цього сільськогосподарська політика і технології Китаю були модернізовані, що призвело до значної самодостатності і зростання. Вищий орган економічного планування Китаю попереджає, що таке зобов’язання буде неможливо зберегти.

Експорт сільськогосподарської продукції Китаю:

2. Сполучені Штати Америки

Сполучені Штати відомі своєю сільськогосподарською наукою і надають одні з найсучасніших сільськогосподарських технологій у світі. Він служить зразком для наслідування для багатьох країн сільськогосподарської промисловості, а сільськогосподарський сектор США продовжує зростати швидкими темпами. Термін «розвиток» у цьому контексті натякає на науковий аналіз ґрунту та сільськогосподарських культур, більш винахідницький механізм та більше використання комп’ютера. У двох словах, США є провідною країною з точки зору сільськогосподарської техніки.

У Сполучених Штатах експорт сільського господарства має такий прогноз:

3. Бразилія

Бразилія історично була однією з найсильніших сільськогосподарських країн, покладаючись в значній мірі на сільське господарство для підтримки своєї економіки. Близько 41% загальної площі бразилійської землі присвячено сільському господарству. Бразилія займає площу 2,1 мільярда акрів і понад 867,4 мільйона акрів присвячені сільському господарству. Спочатку основною культурою країни була цукрова тростина. Бразильці почали займатися землеробством близько 12 000 років тому, вирощуючи різні культури, включаючи солодку картоплю, кукурудзу, арахіс і тютюн.

Експорт сільського господарства Бразилії в двох словах:

4. Індія

Близько 58% засобів до існування індіанців походить від сільського господарства. Згідно з останніми даними, сільське господарство є основним джерелом доходу для половини людей, на яке припадає від 17% до 18% їх ВВП. Крім того, Індія є провідним світовим виробником більшості фруктів і овочів, включаючи банани, гуава, манго, лимон, папайю і нут. Індія також виробляла такі спеції, як імбир, перець і чилі.

Експорт сільськогосподарської продукції Індії:

5. Росія

У Росії 13% сільськогосподарських угідь присвячено виробництву цукрових буряків, пшениці та картоплі. Жито, ячмінь, овес і кукурудза – це злаки. Це основні врожаї Росії. Росія в основному є промисловою економікою з значний сільськогосподарський сектор. На сільське господарство припадає близько 6% від загального російського ВВП. В результаті на сільське господарство в Росії припадає 16% від загального обсягу робочих місць.

Експорт сільськогосподарської продукції Росії:

6. Франція

Франція має понад 730 000 ферм; Приблизно 7% населення зайнято в сільському господарстві або тісно пов’язаних галузях, таких як рибальство або лісове господарство. Майже всі у Франції беруть участь у сільськогосподарській діяльності, такій як виробництво сільськогосподарських товарів, що свідчить про те, що населення Франції надмірно залежить від сільського господарства.

Експорт сільськогосподарської продукції Франції:

7. Мексика

Сільське господарство має вирішальне значення для економіки Мексики як на історичному, так і на політичному рівні. Сільське господарство додає незначну суму до ВВП Мексики. Мексика раніше виробляла авокадо, боби, помідори, перець і кукурудзу, серед інших культур. Крім того, країна добре відома своїм сільськогосподарським експортом. Рослинництво є основним елементом мексиканського сільського господарства, на який припадає 12% від загального обсягу виробництва.

Експорт сільськогосподарської продукції Мексики:

8. Японія

Сільське господарство забезпечує лише 2% ВВП Японії,в той час як лише 10% населення країни живе на фермах. Вони є переконаними прихильниками традиційної японської кухні, яка складається з рису та інших продуктів, таких як зерно, риба, овочі та гірські трави. З великою кількістю населення і середнім розміром ферми 1,2 га (3 акрів), Японія розробила концентроване вирощування. У той час як споживання рису скоротилося за останні 40 років, споживання щоденних продуктів, таких як молоко, інші молочні продукти і м’ясо, значно зросло. Це підвищує попит на висококласні продукти харчування.

Експорт сільськогосподарської продукції Японії:

9. Німеччина

Свинина, птиця, картопля, молоко, крупи, яловичина, цукровий буряк, капуста, ячмінь і пшениця є найпопулярнішою сільськогосподарською продукцією Німеччини. Крім того, овочі, фрукти і вино вирощуються в більшості місць. Близько 80% території країни є лісистим і сільськогосподарським. У 1997 році сімейні ферми правили старими західними штатами. Близько 87% німецьких фермерів обробляють землю площею 124 акрів. У Німеччині виноградники покривають південну і західну течії річкових долин. Сільськогосподарська продукція Німеччини залежить від регіону.

Експорт сільськогосподарської продукції Німеччини:

10. Туреччина

Сільське господарство є переважаючою професією загального населення Туреччини, але промисловий і сервісний сектори зростають швидкими темпами. Туреччина є єдиним у світі самодостатнім виробником продуктів харчування. Вони виграють від сприятливих кліматичних умов, родючого грунту і рясних опадів, які дозволяють вирощувати практично будь-яку культуру. Сільське господарство практикується практично в кожному регіоні Туреччини. Птахівництво поширене в гірських місцях. На це припадає 14% валової вартості всього сільськогосподарського виробництва. Пшениця є найбільш культивованим зерном в Туреччині, за ним слідують цукрові буряки, молоко і корови.

Експорт сільськогосподарської продукції Туреччини:

Сільське господарство є основним заняттям в наступних країнах:

Ми виділили три країни, основною професією яких є сільське господарство. Розгляньмо наступне.

Ліберія має ВВП 76,9 відсотка; ВВП Сомалі – 60,2%; Гвінея-Бісау має ВВП 55,8 відсотка.

Як COVID-19 вплив на аграрний експорт?

Пандемія COVID-19 є прикладом того, як звички споживання можуть змінюватися під час лиха. Наприклад, попит на ананас зменшився (-5% у вартісному вираженні за перші чотири місяці 2020 року порівняно з аналогічним періодом попереднього року) в результаті заходів, що обмежують і закривають заклади, що впливають на канали продажів, такі як HORECA (Готелі, ресторани та громадське харчування), на які припадає значна частина експорту.

Тим не менш, продажі знизилися менше в інших країнах, таких як США, через постійний попит на роздрібному каналі. Дуже важливо розуміти типи товарів, які споживачі бажають на міжнародних ринках з точки зору якості, смаку та ціни.

Ці перешкоди повинні бути розглянуті до експорту. Агровиробники повинні пріоритети стратегічного планування і навчання, що дозволяє їм приймати бізнес-рішення, орієнтовані на задоволення клієнтів і міжнародного попиту, диференціювати себе від конкурентів, стимулювання інновацій в продуктах, каналах і організаційній структурі, а також інших важливих областях. в епоху після COVID-19.

Який найчастіше використовується спосіб оплати за аграрний експорт?

При обговоренні способу оплати враховується чесність і чесність сторін, щоб домовитися про найбільш прийнятний спосіб оплати, який дозволяє доставити товар без інцидентів. Пряма передача грошей є найпоширенішим способом оплати в сільськогосподарському секторі.

Це небезпечна альтернатива для експортерів, так як на неї покладаються довіра покупця і продавця. На відміну від того, що відбувається з акредитивом, який вважається більш безпечним вибором, але іноді ігнорується через міжбанківські комісії.

При проведенні міжнародних переговорів дуже важливо, щоб у них був міжнародний договір купівлі-продажу, який визначає умови оплати, якість і кількість товарів, наявність арбітражного застереження (якщо це можливо) і розподіл плати за доставку, серед іншого.

Крім того, страхування експортного кредиту рекомендується відповідно до узгоджених сторін, оскільки воно гарантує погашення відсотка від будь-яких збитків, які експортери можуть понести в результаті несплати покупцем повністю або частково.

Exit mobile version