Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Як знайти покупців на експортну продукцію

How to Find Buyers for Your Export Products

Пошук покупців для вашого бізнесу є найскладнішим завданням для будь-якої компанії. Коли ви плануєте вести бізнес, мета полягає в тому, щоб зробити його доступним для великої кількості аудиторії; Як на місцевому, так і на міжнародному рівнях.

Мовляв, коли хтось починає міжнародну торгівлю, він більше орієнтований на масштабний імпорт-експорт товарів. Звідси випливає найскладніша частина: пошук покупців, якщо ви керуєте транснаціональною корпорацією.

Крім того, жодна компанія не може вижити, якщо немає у кого купити, це все одно, що побудувати будівлю у віддаленому районі, де немає населення. Весь сенс бізнесу полягає в тому, щоб захопити потенційних покупців з усього світу. Але це не так просто, як здається, багато зусиль, правильні маркетингові методи та безсонні ночі; Разом зробіть бізнес високим у натовпі.

Отже, якщо ви один із тих компаній, які шукають покупців для експорту ваших товарів по всьому світу, цей блог для вас. Давайте почнемо з цього;

Деякі найкращі методи пошуку онлайн-покупців

Немає кращого способу, ніж знайти покупців в Інтернеті. Чим більший бізнес буде розширено на цифрових платформах, тим більший результат. Однак це вимагає масштабного дослідження та великої кількості зібраних даних про аудиторію, присутню на онлайн-платформах.

Так як метою є пошук покупців на експортний товар, то краще шукати;

  • Платформи для бізнесу
  • Соціальні мережі
  • Веб-сайти для бізнесу
  • Маркетинг електронною поштою
  • Контент-маркетинг
  • Онлайн-маркетплейси
  • Рекламу
  • Google Ads
  • Сторонні агентства

Це був лише короткий висновок, щоб зрозуміти суть платформ. Давайте зануримося в деталі;

Платформи для бізнесу – 5 найкращих платформ, які варто розглянути

Давайте розглянемо деякі B2B-платформи, які можуть допомогти вам знайти тисячі потенційних покупців з усього світу.

1. eWorldTrade

Починаючи з однієї з провідних B2B-платформ у Сполучених Штатах, з більш ніж 500 000 потенційних і перевірених покупців. Усі мерчанти є ліцензованими трейдерами, тому в кінцевому підсумку це робить платформу надійною B2B-компанією.

Отже, зв’яжіться з глобальними покупцями, просто приєднавшись до компанії. Коли ви заповнюєте форму, ви відразу отримуєте 10 безкоштовних запитів від покупців, які в кінцевому підсумку збільшать продажі до 10 разів. Таким чином, eWorldTrade прагне з’єднати компанії з перевіреними покупцями, що дозволить їм розширити мережу по всьому світу.

Крім того, ваші експортні товари рекламуються не лише серед перевірених покупців, а й на всіх платформах соціальних мереж. Все це включено в їхнє преміум-членство, що робить бізнес-операції безперебійними та безпроблемними.

Підводячи підсумок, можна сказати, що як експортний бізнес, ви будете залучати тисячі покупців, не витрачаючи тисячі доларів на маркетинг.

2. eBay

Ще одна B2B-платформа, на яку варто звернути увагу, – це eBay, досліджуйте перевірених покупців і збільшуйте свої продажі. Приєднуйтесь до eBay в якості бізнес-партнера і починайте. eBay пропонує широкий спектр інструментів і функцій, які допоможуть вам збільшити продажі B2B і охопити глобальну аудиторію.

Бізнеси на eBay не женуться за покупцями, натомість їх приваблюють акційні пропозиції, які встановлюють менеджери з просування.

Отже, їхні готові маркетингові інструменти дозволяють компаніям просувати свою продукцію у великих масштабах.

3. Амазонка

По-третє, є Amazon, ім’я, про яке чув кожен бізнес. Є близько двох-трьох мільйонів покупців, які активно купують експортні товари.

Якщо ви пов’язуєте свій бізнес з Amazon, це означає, що ви підписуєте довічний успішний контракт. Платформа охоплює всі необхідні кроки, щоб дозволити власникам бізнесу бути без стресу.

4. Алібаба

Alibaba не може залишитися позаду, коли справа доходить до топових B2B-платформ. Китайська компанія з мільйонами ділових партнерів, представлених з усього світу.

Крім того, Alibaba також пропонує найкращі SEO-стратегії для розширення експортної мережі всієї своєї бізнес-мережі.

Крім того, Alibaba вдалося щорічно збільшувати близько 30% покупців з усієї Північної та Латинської Америки, Європи та Азії.

Крім того, платформа має понад 100 мільйонів зареєстрованих покупців, які чекають, щоб прийняти продукти вашого експортного бізнесу.

5. Глобальні джерела

Останньою в списку є Global Sources, ще одна популярна B2B-платформа, яка пропонує спільноту VIP-покупців для компаній, пов’язаних з ними. Їхні неперевершені послуги відомі у всьому світі та мають понад мільйон активних покупців.

Ця платформа має на меті з’єднати глобальні компанії з ліцензованими покупцями, забезпечуючи безперебійне виконання експортних операцій. Отже, якщо ваша компанія представляє з азіатських кордонів, не чекайте більше і приєднуйтесь до них, щоб отримати найкращих покупців по всьому світу.

Тепер, коли ми розглянули платформи B2B та електронної комерції, давайте розглянемо чудеса соціальних мереж.

Сильна присутність на платформах соціальних мереж

Соціальні мережі є ключем до успіху, якщо їх використовувати з правильною метою. Для бізнесу це творить чудеса

Фейсбук

Незалежно від того, скільки ще платформ соціальних мереж з’явиться, Facebook все одно домінуватиме над ними.

Одна з найцікавіших та найактивніших платформ з усіх. Користувачів мільйони, а покупці активні протягом дня. Існує ціла спільнота покупців, яка активно розміщує оголошення про товари, які їм потрібно купити у світових експортерів.

Що ще може попросити експортний бізнес? Таким чином, компанії можуть створити окрему сторінку або приєднатися до груп, орієнтованих на потрібну аудиторію. Незалежно від того, чи працює ваш бізнес у Європі, Азії, Австралії чи Північній Америці. Вам просто потрібно націлитися на потрібну групу та запропонувати пропозицію покупцям у пошуках вашої продукції.

LinkedIn

До сих пір LinkedIn використовувався для вивчення вакансій і компаній, але це ще не все. Цю мережу можна використовувати для залучення великої групи покупців з усього світу.

Побудувати відносини з іншими компаніями в LinkedIn легко, все, що потрібно, це бути оригінальним і щирим зі своєю компанією.

  • Все, що потрібно, це створити переконливий профіль, який висвітлює вашу бізнес-пропозицію.
  • Далі зв’яжіться з мільйонами підключень покупців. Потрібно визначити правильну аудиторію в LinkedIn. Добре вивчіть цільову аудиторію та перетворіть свої зв’язки на покупців.
  • Шукайте покупців, фільтруючи їх за компаніями.
  • Слідкуйте за профілями, які відповідають вашій пропозиції, і звертайтеся до них з хорошою пропозицією.
  • Опублікуйте про свою продукцію; Завантажуйте захоплюючі фотографії та додавайте привабливі описи товарів.
  • Скористайтеся стратегією сарафанного радіо, і все готово.

Quora

Не пропустіть Quora, унікальну платформу для просування вашого бізнесу з мільйонами відвідувачів, доступних в Інтернеті. Вся справа в тому, як ви тут пропонуєте свою продукцію, покупців приваблюють компанії, які повністю прозорі з ними.

Оскільки це платформа запитань і відповідей, переконайтеся, що ваш бізнес видає правильне повідомлення для вашого бренду. Саме тому Комунікацію називають запорукою успіху.

Instagram

Instagram використовують мільярди людей у всьому світі, і понад 200 мільйонів компаній успішно працюють.

Ця платформа присвячена тому, як ви представляєте свій бізнес у цифровому форматі. Існує певний алгоритм, якого слід дотримуватися, щоб переконатися, що бізнес отримує достатню залученість.

Крім того, після створення бізнес-облікового запису пройдіть його верифікацію та максимально використовуйте хештеги. Використовуйте SEO в Instagram, щоб написати привабливий підпис із правильними цільовими ключовими словами. Це змінить всю гру взаємодії та виведе ваш бізнес-акаунт на вершину, а отже, продукти, які ви можете запропонувати, з’являться.

Маркетингу; Маркетинг електронною поштою

Як, на вашу думку, компанії співпрацюють і підтримують зв’язок один з одним? Електронні листи використовуються як спосіб ефективного інструменту комунікації. Експортери з усього світу також можуть взаємодіяти з міжнародними та місцевими покупцями за допомогою email-маркетингу.

Це стратегія, яку використовують мільйони експортних компаній, щоб націлити потенційних покупців на ексклюзивні пропозиції. Все, що їм потрібно зробити, це дослідити покупців, зацікавлених у товарах, які може запропонувати бізнес. Далі всюди розсилається креативно створений лист, орієнтований на якість продукції, її суму та оптові знижки.

Тому ці листи розсилаються всім іноземним трейдерам та оптовим дистриб’юторам, зацікавленим у купівлі експортних товарів у великих кількостях.

Якщо бути точним, то чим ефективніше ви доносите повідомлення бренду, тим більший вплив на продажі.

Бізнес-сайт

Світ трансформується, як і цифрова сфера бізнес-операцій. Отже, для бізнесу, який з нетерпінням чекає зустрічі з покупцями по всьому світу, веб-сайт стає обов’язковим.

Отримати бізнес-сайт коштує недорого; все, що потрібно, це бути настільки креативним з контентом і SEO-стратегіями, щоб охопити велику кількість аудиторії.

Таким чином, при правильному контент-маркетингу веб-сайт експортного бізнесу отримає органічне охоплення і з’явиться, коли покупці шукатимуть продукти, які є на бізнес-сайті.

Висновок

На завершення блогу йшлося про те, як експортери можуть шукати потенційних покупців по всьому світу. Є кілька найпопулярніших B2B-сайтів , які слід взяти до уваги. Крім того, також згадуються деякі безкоштовні методи розширення мережі вашого бізнесу.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.