Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

12 трендових товарів для продажу на Філіппінах 2021

На Філіппінах існує споживча економіка, саме тому використання платформ електронної комерції зростає. За даними дослідників, філіппінці витратять майже 12 мільярдів доларів на платформи електронної комерції до 2025 року. Отже, стрімке зростання онлайн-покупок свідчить про величезні можливості для гравців електронної комерції.

Тим не менш, постійне зростання платформ електронної комерції означає, що вам потрібно зрозуміти посилену конкуренцію, щоб зайняти кращу позицію на конкурентному ринку. Щоб вистояти на висококонкурентному ринку, потрібно продавати правильні продукти і своєчасно розуміти маркетингові стратегії. Якщо слідувати подібним тенденціям, складно показати свою унікальність і побудувати авторитетний образ. Не тільки це, але і потрібно розуміти поведінку вашого цільового клієнта, щоб доставити їм відповідні продукти.

Тим не менш, є багато рухомих частин, коли справа доходить до створення вражаючого бізнесу електронної комерції на Філіппінах. Наприклад, коли ви вирішите розмістити свій бренд на будь-якій платформі електронної комерції, ви повинні враховувати багато факторів, таких як доставка, процес оформлення замовлення тощо. У всіх цих особливостях задоволеність клієнтів є однією з найважливіших речей для всіх власників бренду. Переконати цільових клієнтів до вашого бренду може бути складно. І вкрай важливо мати оновлені знання про платформи електронної комерції. Ось чому найбільшими перешкодами є з’ясувати правильну продукцію для продажу разом з правильною стратегією генерації свинцю b2b.

У цьому посібнику ви прочитаєте 12 найбільш продаваних товарів в Lazada Philippines 2021.

Найбільш продавана та затребувана продукція на Філіппінах 2021 – 2022

Продаж правильних продуктів – це єдиний спосіб значно підвищити репутацію бренду і отримати високий прибуток. Ці пропозиції можуть бути пов’язані з абсолютно новим магазином або можуть додатися до існуючого магазину.

Отже, без зайвих сум’яття, давайте зануримося в нього!

1) Тупі дзвони

Dumb bells

Не дивно, що філіппінці прагнуть до фітнесу тіла. І вони дотримуються свого режиму тренувань. У цій пандемії інтерес і увага домашніх тренувань можуть зрости, саме тому фітнес-обладнання різко зросло. Для філіппінців гантелі є найважливішою частиною режиму тренувань. Таким чином, вони прагнуть купити гантелі, щоб залишатися на вершині свого режиму тренувань. Люди також люблять купувати килимки для йоги, бігові доріжки, велотренажери, кульки для рівноваги, вагові лавки та інше тренажери.

2) Побутова техніка

Побутова техніка є найгарячішою категорією покупців на Філіппінах, з
темпами зростання ринку в розмірі 159 мільйонів доларів.
Згідно з дослідженнями, ключове слово “прилади” має $ 1500 щомісячних пошуків на Філіппінах. Оскільки побутова техніка є продуктом з високим квитком, який клієнти хочуть купити. Таким чином, ви навіть можете вибрати техніку для продажу в магазині електронної комерції B2B.

3) Засоби по догляду за шкірою

Філіппінці любили витрачати на продукти по догляду за шкірою. За словами дослідників, філіппінські покупці витратять 2 мільярди доларів на продукти по догляду за шкірою до 2027 року, які включають креми, лосьйони, миючі засоби для обличчя, косметичні предмети та багато іншого. Попит на продукти по догляду за шкірою буде високим на Філіппінах. Припустимо, ви вирішили мати свій бізнес на платформі електронної комерції і знайти речі, які ви хочете продати в Інтернеті на Філіппінах, продукти по догляду за шкірою є найкращим варіантом.

4) Взуття

shoes

Відповідно до даних Google Trends, філіппінські споживачі зацікавлені в покупці взуття. На Філіппінах щомісяця шукають взуття майже 50 000. Однак це дозволяє залучити трафік з високими намірами. Для будь-якого підприємця, який хоче почати новий бренд на Філіппінах, вибір категорії взуття також той, який ви берете до уваги. Але, перш ніж почати свій бізнес, зрозумійте, на який сегмент ви хочете орієнтуватися, чи є вони тисячолітніми спортсменами, популярними дизайнами для Gen-Z, зручним взуттям для пенсіонерів.

5) Відеоігри та головоломки

video games

Попит на відеоігри зростає в усьому світі. Через пандемію люди хочуть домашніх розваг. Саме тому філіппінські споживачі хочуть купити PS5, Xbox та інші аксесуари для ігор. З майже 15000 щомісячних пошуків відеоігор, це можливість для підприємців перейти на цю категорію для сайтів електронної комерції. За даними дослідників, світовий ринок відеоігор у 2021 році оцінювався в 189,3 млрд доларів США і, за прогнозами, досягне 560,11 млрд доларів США до 2030 року. Настільні ігри також відмінний спосіб об’єднати друзів сім’ї.

6) Фітнес-одяг

Філіппінські споживачі майже витратили
1,5 мільярда доларів
на фітнес-одяг приблизно в 2019 році. Найпопулярнішими продуктами є тренувальний одяг, спортивний одяг та фітнес-одяг. Під час пандемії люди працюють у своїх будинках. Так, існує безліч активних продуктів одягу як для жінок, так і для чоловіків. Як відомо, жінки є athleisure, які, як правило, тенденція вище на конкурентному ринку. У них є вибір, щоб налаштувати їх активний одяг, толстовки і т.д.

7) Дитячі іграшки

Діти проводять більше часу вдома через COVID-19, тому батьки повинні придумати якийсь творчий спосіб залучення своїх дітей до інших заходів. Це зазвичай включає в себе покупку ігор та іграшок, щоб викликати їх творчий дух. Ви можете тримати їх зайнятими, купуючи розвиваючі іграшки та настільні ігри. Це також постійно підвищує їх розумову активність і фізичну активність.

8) Планувальники та блокноти

Люди хочуть організувати свою роботу, і вони шукають ресурси, які допомагають зосередити їх на своїй роботі. Там повинно бути сильний акцент на медитації і уважності, щоб уникнути нинішньої суси життя. Саме тому їх пріоритетом стають планувальники ліній і керовані журнали. Для офісних цілей люди також вважають за краще мати свій щоденний планувальник життя. Отже, вибір будь-якого типу журналу для вашого бренду також є відмінним варіантом, таким як журнали куль, журнали медитації тощо.

9) Мобільні пристрої та аксесуари

Використання мобільних пристроїв зростає під час пандемії. І аксесуари для смартфонів стали практичною необхідністю для власників. Отже, є багато варіантів, коли мова йде про мобільні аксесуари, такі як; корпуси для телефонів, портативні зарядні пристрої, селфі-палички, навушники, навушники Bluetooth, тримачі для телефонних дзвінків, захисні екрани, смарт-годинники та багато іншого.

10) Ювелірні вироби

Крім косметичних продуктів, ігор, офісних предметів першої необхідності, ювелірні вироби також те, що бере до уваги для продажу теж. Створення ювелірного бренду важко виростити, але його нагорода може бути високою. У вас є кілька варіантів продажу в Інтернеті, таких як золоті прикраси, діаманти і дорогоцінні камені. Ви навіть можете планувати продаж ювелірних виробів ручної роботи.

11) Товари для домашніх тварин

Продукти для домашніх тварин також є популярними продуктами на Філіппінах. Власники домашніх тварин вважають їх основною частиною свого домочадця. Розглядаючи свого вихованця як сім’ю, вони особливо піклуються про своє здоров’я. Щоб зберегти своє здоров’я, вони вважають за краще купувати продукти комфорту домашніх тварин, такі як повільні миски для годівниць, рукавички для догляду за домашніми тваринами, електронні іграшки для кішок і ліжка для домашніх тварин. У вас є багато варіантів, які ви можете продати в Інтернеті на Філіппінах.

Як знайти трендові продукти на Філіппінах?

Щоб знайти модні продукти, існує кілька способів, наприклад; Ви можете використовувати різні інструменти пошукової системи, проводити дослідження ринку та перевіряти популярні публікації в соціальних мережах.

Які найбільш продавані товари на Філіппінах?

Найбільш продаваними предметами на Філіппінах є побутова техніка, засоби по догляду за шкірою, ювелірні вироби, аксесуари для мобільних пристроїв, дитячі іграшки, взуття, ноутбуки, товари для домашніх тварин, товари для здоров’я та фітнесу.

Які продукти користуються великим попитом в 2021 році?

Люди так свідомо ставляться до здоров’я фітнесу і догляду за шкірою, тому попит на ці продукти занадто високий в 2021 році.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.