Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Фармацевтика – Це про зцілення, і зцілення життя

1 562 886 смертей у світі, і кожен Томас, Девід і Гаррі говорять про це. Чому ні? Така красномовна тема останнім часом. Той факт, що люди зробили це більше обговорення суперечок для фармацевтичної промисловості, а не усвідомлення турботи про наше першорядне здоров’я є гострим.

Фармацевтична промисловість знаходиться на поворотному етапі еволюції. Вони не просто мають справу з випробуваннями і трагедіями, але їх результат, навіть якщо це добре, стикається з негативом на кожному кроці. 5,2% позитивних поглядів на фармацевтичні компанії серед масової більшості респондентів нічого не змінюють. Його недостатність болісна.

Промисловість знаходиться на межі конфліктів, і серед хаосу, я сподіваюся, що вони втішають себе великою додатковою сумою прибутку, який вони забивають.

Фарма & Прибуток Я скажу вам, що ця галузь тільки почала отримувати прибуток. Використання ліків зростає з дня на день. Незважаючи на зображення, їх продажі відчувають величезні прирости на diem, так само як і їх дохід. Чому? Тому що вони нам потрібні. Вони є частиною здоров’я кожного. Наше здоров’я завдяки їм. Використання технологій і особливо штучного інтелекту надзвичайно допомогло нашому добробуту.

Ми є тими, хто це доводить і обговорює це одночасно; «40% респондентів витратили 200 і більше доларів на ліки, що відпускаються за рецептом. Я цього не кажу; про це йдеться в звіті фармацевтичного опитування генерального директора Innoplexus.

Здоров’я є нашим головним активом, і якщо ціла галузь працює з кров’ю і потом заради неї, ми повинні захистити його, оскільки від цього залежить наше життя.

Народна POV: Що важливо і що зміни

Згідно з опитуванням Pharma генерального директора Innoplexus;

60% респондентів старше 60 років вважають, що фармацевтичні компанії стягують невиправдано високі ціни, в порівнянні з лише 36% 18-29-річних.

Дорослі прожили своє життя. Однозначно, вони говорять з досвіду. Це правда, без сумніву, що їх досвід говорить правильно. Досвід покоління в покоління має наш шлях поширення позитиву, і це дійсно добре, що наші молоді люди знаходяться в більш низькому співвідношенні. Галузь обов’язково повинна працювати над перевищете ціни для розробки іншої думки.

72% вважають, що фармацевтичні компанії більше піклуються про заробляння грошей.

Зірковий удар ех? Велика кількість негативних зауважень ніколи не буває незнайомою для фармацевтики. Насправді, проходження через це, ймовірно, є частиною щоденних ритуалів. Правда в тому, що кожна галузь полягає в тому, щоб заробляти гроші, тому що як вони забезпечать вас без цього? Але у Фарми є мета і сильна.

78% сказали, що для них “дуже” або “надзвичайно” важливо, щоб фармацевтичні компанії зосередилися на розробці ліків, які пропонують довгострокові переваги для здоров’я.

Говорячи про думки, це те, що я називаю заявою, оскільки вона забезпечує рішення. Пояснення того, що зробить речі кращими, має бути нашим шляхом.

73% заявили, що їхня думка про фармацевтичні компанії покращиться, якщо компанії будуть більш прозорими щодо того, що входить у вартість ліків.

«Американська фармацевтична промисловість є високоглобалізованою галуззю. Тільки галузь займає майже половину світового фармацевтичного ринку, а продажі ліків в країні складають 48% світового ринку фармацевтичних препаратів станом на 2019 рік». – Фармаппраоч

Більшість фармацевтичних фірм в даний час повністю зосереджені на поліпшенні ліків. Цифрові платформи забезпечують головні шляхи для безпечного брокінгу. На тлі цієї пандемії технологія зростає, і її зростання дає важелі впливу на медичні розробки.

Підсумовування

Наявність позитивних або негативних зауважень про щось, безумовно, залежить від вашого досвіду. Але коли справа доходить до мети, яка об’єднує більшість, заяви можуть вплинути на масову більшість. Єдиним фактором, з яким має справу фармацевтична промисловість, є її затьмажений зовнішній вигляд. Крім репутаційного фактора, ця галузь процвітає, особливо з цифровим сектором в альянсі.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.