Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Топ-10 постачальників дропшипінгу Узбекистану для малого бізнесу в 2023 році

Dropshipping-Suppliers-Uzbekistan

Дропшипінг – це популярна бізнес-модель, в якій продукція відвантажується безпосередньо від постачальника до клієнта. Це усуває необхідність для підприємств зберігати та керувати запасами, дозволяючи їм зосередитися на інших аспектах своєї діяльності. Відкриття малого бізнесу в Узбекистані може стати відмінним способом заробити на життя. Але успіх будь-якого малого бізнесу залежить від його здатності знайти надійних і економічно вигідних постачальників. На щастя, в Узбекистані є багато постачальників дропшипінгу , які пропонують якісну продукцію за конкурентоспроможними цінами. У цій статті ми надамо огляд 10 найкращих постачальників дропшипінгу в Узбекистані для малого бізнесу, який хоче розвивати свій бізнес у 2023 році. Ми обговоримо їхні послуги, ціни та іншу важливу інформацію, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення про те, який постачальник підходить для ваших потреб. Отже, приступимо!

Список 10 найкращих постачальників дропшипінгу Узбекистану для малого бізнесу в 2023 році

1. eWorldTrade
2. Оберло
3. Оптова торгівля2В
4. Скинутий
5. Спокет
6. SaleHoo
7. Схід сонця оптові товари
8. Мегатовари
9. Національні дропшиппери
10. Світові бренди

eWorldTrade:

eWorldTrade є одним з провідних постачальників дропшипінгу в Узбекистані для малого бізнесу. Вони пропонують широкий вибір продуктів за конкурентоспроможними цінами, тобто підприємства можуть заощадити гроші на своїх замовленнях. eWorldTrade також надає клієнтам доступ до свого онлайн-ринку, дозволяючи їм знаходити та порівнювати постачальників з усього світу. Крім того, вони надають допомогу з пошуком продукції та допомагають підприємствам будувати відносини з виробниками та оптовими продавцями. Вони також пропонують відстеження замовлень, відстеження відправлень та підтримку обслуговування клієнтів.

Оберло:

Oberlo – ще один популярний постачальник для малого бізнесу в Узбекистані. Вони пропонують широкий вибір товарів від різних закордонних постачальників, що дозволяє підприємствам легко знайти саме те, що їм потрібно, за конкурентоспроможними цінами. Вони також надають доступ до інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача, який дозволяє користувачам легко керувати своїми замовленнями та запасами. Oberlo також має посібник із дропшипінгу 101, який містить корисну інформацію про те, як розпочати роботу з дропшипінгом і швидко досягти успіху в бізнесі.

Опт2В:

Wholesale2B є чудовим варіантом для прямих вантажовідправників в Узбекистані, оскільки вони пропонують одні з найкращих цін на великий вибір товарів від надійних постачальників. Вони надають детальну інформацію про кожного постачальника, щоб ви могли переконатися, що отримуєте якісні товари за неперевершеними цінами. Крім того, Wholesale2B пропонує оновлення запасів у режимі реального часу, політику захисту клієнтів та послуги з обробки платежів, які дозволяють легко та точно виконувати замовлення.

Опущений:

Dropified є відмінним вибором для тих, хто шукає надійних партнерів з дропшипінгу в Узбекистані, оскільки вони встановили відносини з численними постачальниками по всьому світу. Dropified дозволяє користувачам легко шукати продукти в різних мережах постачальників, дозволяючи їм зручно отримувати продукти без необхідності безпосередньо зв’язуватися з кількома постачальниками. Крім того, Dropified пропонує інструменти автоматизації, такі як автоматизоване виконання замовлень, яке значно спрощує управління процесами, щоб підприємства могли ефективніше зосередитися на інших аспектах своєї діяльності.

Спокет:

Spocket часто вважається одним із 10 найкращих постачальників дропшипінгу в Узбекистані завдяки своїм вражаючим особливостям та спрощеним процесам, що робить його ідеальним для підприємців-початківців, які шукають надійні партнерські відносини, які дозволять їм швидко розвивати свій бізнес. Spocket пропонує доступ до тисяч постачальників по всьому світу та дозволяє користувачам скористатися пільговими тарифами на доставку через партнерських перевізників, таких як UPS або FedEx Express Delivery Services Worldwide LLC (FEDEX). Крім того, Spocket має реферальні програми, які дозволяють клієнтам, які направляють нових клієнтів, отримувати знижки на майбутні замовлення, а також безкоштовні кредити на майбутні покупки, коли їхні реферали купують товари на платформі за допомогою промо-кодів, наданих партнерами Spocket з системної інтеграції, такими як магазини Shopify або WooCommerce, або популярні платформи електронної комерції, такі як Amazon або eBay.

SaleHoo:

SaleHoo є ще одним чудовим вибором для тих, хто хоче знайти якісних партнерів дропшипінгу в Узбекистані, завдяки своєму вичерпному списку перевірених оптових продавців, які приходять із попередньо перевіреними лінійками продуктів, що забезпечують ефективну доставку якісних товарів за економічно вигідними цінами щоразу, коли замовлення розміщується через платформу Salehoo. SaleHoo також надає користувачам корисні ресурси, такі як інструменти дослідження ринку, які дозволяють власникам малого бізнесу відстежувати популярні продукти в певних нішах, даючи їм перевагу перед конкурентами, які не мають доступу до цих типів уявлення про споживчі тенденції. Крім того, SaleHoo має активний форум, наповнений дискусіями, пов’язаними з дропшипінгом, який може стати безцінним ресурсом при відкритті власного магазину електронної комерції.

Sunrise Оптові товари:

Sunrise Wholesale Merchandise є надійним постачальником серед власників малого бізнесу по всьому Узбекистану завдяки широкому вибору високоякісних товарів від перевірених виробників і дистриб’юторів. Компанія може похвалитися тим, що пропонує товари преміум-класу за конкурентоспроможними оптовими цінами незалежно від того, звідки ви купуєте, дозволяючи власникам малого бізнесу купувати більшу кількість, не порушуючи бюджетів. Крім того, Sunrise Wholesale Merchandise надає послуги прямої доставки білої етикетки, що означає, що клієнти отримують ваші замовлення, відправлені безпосередньо від виробника під вашим брендом, допомагаючи підтримувати послідовний брендинг протягом усієї діяльності.

Мегатовари:

MegaGoods є одним з найбільш комплексних рішень для прямої доставки, доступних в Узбекистані, завдяки своєму широкому каталогу з понад 1 мільйона унікальних продуктів, отриманих від більш ніж тисячі світових постачальників, починаючи від електроніки домашнього декору предметів краси охорони здоров’я, одягу ювелірних іграшок набагато більше. Це робить його чудовим вибором для тих, хто шукає оптові знижки, одночасно надаючи можливість налаштувати пакети для задоволення потреб окремих клієнтів. MegaGoods гарантує, що мінімальні вимоги до замовлення відповідають галузевим стандартам, пропонуючи гнучкі умови доставки, що є основним плюсом для цього постачальника, враховуючи широту його мережі ланцюга поставок.

Національні дропшиппери:

Національні дропшиппери – це ще один топ-10 дропшипперів, розташованих виключно в межах Узбекистану, це означає, що ті, хто базується в країні, відправляються на місцевому рівні, не турбуючись про додаткові витрати, пов’язані з міжнародними перевезеннями. Окрім надання економічних альтернатив традиційним методам роздрібної торгівлі, National Dropshippers може похвалитися кількома додатковими перевагами, включаючи спеціальну команду експертів служби підтримки клієнтів, готових допомогти, якщо виникнуть будь-які питання, інтеграція додатків забезпечує безперебійну комунікацію між платформами електронної комерції та внутрішніми системами продавців.

Світові бренди:

Worldwide Brands є одним із найстаріших і найбільш надійних імен дропшипінгової галузі, заснована в 1998 році. Ця компанія пишається тим, що надає клієнтам доступ до 8,000 сертифікованих оптових продавців та надійну мережу ланцюгів поставок імпортера виробника, яка може стати безцінним ресурсом для тих, хто хоче швидко та економічно ефективно масштабувати свій бізнес. Щоб ще більше підвищити зручність для користувачів, Worldwide Brands пропонує простий користувальницький інтерфейс, який дозволяє шукати категорії товарів постачальників.

Висновок:

Незалежно від того, чи ви тільки починаєте, чи вже маєте налагоджений бізнес електронної комерції, ці постачальники надають все необхідне, щоб максимально використати свій бізнес. Пряма доставка пропонує унікальний спосіб отримати доступ до величезного вибору товарів, зберігаючи при цьому контроль над витратами та прибутком – і все це без шкоди для якості чи обслуговування клієнтів. З цими 10 найкращими постачальниками ви можете бути впевнені, знаючи, що ваш бізнес у надійних руках. Почніть досліджувати сьогодні та розкрийте справжній потенціал дропшипінгу для малого бізнесу!

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.