Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Такі сайти, як AliExpress з більш швидкою доставкою

Світ побачив значні зміни 31 грудня 2019 року, коли Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ)

оголосили триваючу пандемію коронавірусу. Після цього спалах нового коронавірусу (Covid-19) наробив різких наслідків для землян, а також жорстоко забрав багато життів.

Також відомий як важкий гострий респіраторний синдром (SARS-CoV). Це призводить до респіраторних захворювань, за якими слідують застуда, грип і лихоманка. У гіршій ситуації він поширюється на легені і пошкоджує інші органи, включаючи серце і нирки.

Дуже заразні властивості смертельного коронавірусу призвели до того, що він поширився від однієї людини до іншої, тим самим зробивши великий ланцюжок. Завдяки цьому хвороба поширилася на численні країни і захопили світ в найкоротші терміни.

Вплив коронавірусу на функціонування світу?

Очевидно, що коронавірус повністю змінив те, як функціонує світ сьогодні. У всьому світі оголошено надзвичайний стан. Щоб контролювати поширення вірусу, країни ввели заборону на публічні зібрання, включаючи весілля, концерти, національні заходи та всілякі збори.

Крім того, відбулося очевидне закриття навчальних закладів, підприємств, магазинів, ресторанів, торгових центрів, пабів і клубів, релігійних місць, зборів, парків і активного відпочинку. Дороги були порожні через комендантську годину і локдауни.

Крім того, люди самі вагалися вийти зі своїх будинків, що збільшило їх шанси підхопити небезпечний для життя вірус. Використання масок, дезінфікуючих засобів для рук, рукавичок, костюмів Пепе та інших дезінфікуючих заходів стало новою нормою.

Примітна актуальність того, що пандемія виключно спровокувала продаж дезінфікуючих засобів для рук. За тиждень, що закінчився 23 лютого 2020 року, доларові продажі дезінфікуючих засобів для рук в аптеках зросли на 80,7 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Крім того, почалася нова тенденція мінімального або, в деяких випадках, ніякого соціального контакту. Люди уникають рукостискання, обіймів або дотику один до одного, оскільки це підвищує шанси на передачу і підхоплення вірусу від однієї людини до іншої. Всесвітня організація охорони здоров’я надає корисний спосіб дізнатися про поширення вірусу. Кажуть, щоб зберегти Три C на

увазі:

Людні місця

  • Налаштування тісного контакту, особливо там, де люди ведуть розмови дуже близько один до одного;
  • Замкнуті і закриті приміщення з поганою вентиляцією.
  • Ризик поширення COVID-19 високий у місцях, де ці «3C» перекриваються.

Як коронавірус вплинув на торгову галузь?

Поширення коронавірусу та його наслідки створили серйозний удар по торговій індустрії. Звичні локдауни і регулярні зупинки ринку ускладнили продавцям і покупцям продовження своїх відповідних підприємств.

Торгова індустрія зіткнулася зі значними невдачами, оскільки спостерігається значне зниження продажів. Навіть коли магазини відкриті, покупці соромляться виходити за покупками через жахи підхоплення вірусу. Різні сумніви засіяли у свідомості людей, чи є продукти дезінфікованими чи ні.

В результаті вони уникають торкатися продуктів або ходити по магазинах. На Новини BBC за умови, що роздрібні торговці зазнали найгірших річних показників продажів у 2020 році, що обумовлено падінням попиту на моду та товари для домашнього вжитку. Британський консорціум роздрібної торгівлі (BRC) заявив, що в той час як зростання продажів продуктів харчування зросло на 5,4% в 2019 році, непродовольчі продукти впали приблизно на 5%. Це означало загальне падіння на 0,3% за рік, в якому домінує вплив Covid-19, що є найгіршою щорічною зміною з тих пір, як BRC почала збирати цифри в 1995 році.

Зростання онлайн-покупок

З огляду на різний поворот подій, дарованих смертельним коронавірусом, земляни зробили зміну парадигми на інший спосіб покупок. Інноваційне підприємство інтернет-магазинів полегшило продавцям продавати з будь-якої точки світу і покупцям купувати з комфорту і розкоші своїх будинків.

Інтернет-магазини – це не менше, ніж благословення в напихні часи коронавірусу, де вихід з дому – високий ризик. Всього за кілька кліків можна придбати кожну дрібницю прямо на їх порозі. Все можна придбати через Інтернет, починаючи від продуктів, предметів першої необхідності та продуктів харчування до одягу, аксесуарів і навіть великої техніки. Нова ідея безконтактної доставки та онлайн-платежів зробила її ще більш безпечною та нескладною для фізичних осіб.

Очевидно, що спостерігається раптовий сплеск онлайн-покупок, коли покупці роблять покупки своїх сердець. Цифрова комерція 360 За оцінками, пандемія підштовхнула інтернет-магазини до безпрецедентного рівня в США. Це сприяло додатковому доходу в 105 мільярдів доларів в онлайн-доходах США в 2020 році і прискоренню електронної комерції на два роки. За даними Міністерства торгівлі, онлайн-продажі в 2020 році досягли $791,70 млрд, що на 32,4% більше, ніж $598,02 млрд у попередньому році.

Як відбуваються інтернет-магазини?

Можна задатися питанням, як дійсно працює вся установка інтернет-магазинів. Потужні веб-сайти електронної комерції дозволяють покупцям розміщувати пошуки продуктів, додавати їх у кошик, додавати варіанти доставки та оплати, додавати замовлення конструктивно. Численні веб-сайти електронної комерції пропонують відмінне обслуговування клієнтів своїм клієнтам через їх передові та швидкі веб-сайти.

Служба доставки додому

Головною турботою покупців після оформлення замовлення є те, коли вони його отримають. Захоплююче відчуття очікування дзвінка в двері, щоб ви могли отримати ваші руки на ваших улюблених продуктах просто за межами слів. Тим не менш, це захоплююче почуття повністю зруйновано, коли ваше замовлення, яке повинно було досягти вас в деякі дні, займає тижні, якщо не місяці.

Багато покупців стикаються з скрутного становищом повільної доставки або відсутності доставки взагалі. Вони скаржаться на запізнення посилок через затримку доставки. Тим не менш, важливо робити покупки з веб-сайтів, які охоплюють послуги верхнього рівня та швидкої доставки, щоб відмахнутися від ускладнень пізньої доставки. Існують різні відомі сайти в Інтернеті, які надають швидкі та ефективні послуги доставки додому своїх продуктів або послуг. Візьмемо приклад з AliExpress.

АліЕкспресс

Запущена в 1999 році, Alibaba є найбільшим у світі веб-сайтом електронної комерції в Китаї. Його три важливі сайти включають Taobao, Tmall, і Alibaba.com. АліЕкспресс складається з мільйонів користувачів, які роблять бізнес і роблять колосальні грошові кошти. З іншого боку, багато клієнтів також використовують цей безпечний і безпечний веб-сайт, щоб робити покупки своїх сердець і придбати свої предмети першої необхідності та предмети розкоші.

Є на продуктивну місію, щоб зробити його легким для ведення бізнесу в будь-якому місці. Вони надають постачальникам інструменти, необхідні для охоплення глобальної аудиторії для своєї продукції та допомагають покупцям швидко та ефективно знаходити продукти та постачальників. AliExpress пропонує мільйони продуктів у більш ніж 40 основних категоріях, включаючи побутову електроніку, техніку та одяг. Покупці цієї продукції знаходяться в більш ніж 190 країнах і регіонах і обмінюються сотнями тисяч повідомлень з постачальниками на платформі щодня. Цей швидкий і ефективний сайт зростає безпрецедентними темпами.

Веб-сайт верхнього рівня має послугу швидкої доставки. Посилки, відправлені за допомогою Стандартної доставки AliExpress, зазвичай займають від 15 до 45 робочих днів, тоді як Aliexpress Premium Shipping забезпечить приблизний час доставки від 7 до 15 робочих днів.

AliExpress створила прецеденти для інших веб-сайтів електронної комерції, надаючи швидкі та ефективні послуги доставки по всьому світу. Давайте подивимося на деякі інші сайти, такі як AliExpress, які забезпечують швидку доставку своїм покупцям;

1. Ньюегг

Базується в Каліфорнії, Ньюегг

пропонує феноменальні варіанти доставки на наступний день своїм клієнтам. У порівнянні з AliExpress, вони пропонують більш дешеву доставку, оскільки вони запобігають необхідності доплачувати за один, два або три дні доставки. Стандартна наземна доставка Newegg займає всього 1-5 робочих днів, і навіть часові рамки доставки Super Eggsaver – всього 4-7 робочих днів. Веб-сайт електронної комерції найвищого рівня охоплює численні електронні статті, в тому числі;

 

2. eBay

Прийнятною альтернативою AliExpress, який пропонує швидку доставку, є ріп-ревучий електронний магазин eBay

. Ця американська багатонаціональна платформа електронної комерції охоплює незліченні продукти, тим самим виконуючи потреби кожного класу. Вони включають в себе моду, автомобілі, електроніку, домашню та садову продукцію, мистецтво та предмети колекціонування, спорт, іграшки, бізнес, здоров’я та красу, а невичерпний список триває.

Однак примітною є реальність того, що під час покупок слід перевірити походження продавця, щоб дізнатися про час доставки.

Багато продавців eBay є відправниками падіння

. Їх продукція надходять безпосередньо з Китаю і може зайняти тижні або місяці, щоб відправити. Тим не менш, хороша частина полягає в тому, що всі списки продуктів eBay говорять вам, звідки відвантажується продукт. Якщо ви бачите, що він відправлений з Китаю, тримайтеся подалі! Переконайтеся, що судноплавне походження знаходиться в Сполучених Штатах, а оцінка доставки перевищує тиждень. Це добре про eBay – ви можете фільтрувати за допомогою Shipping, тому вам не доведеться турбуватися про продукти, які назавжди відправляються.

3. Амазонка

Amazon також є одним з провідних світових веб-сайтів електронної комерції, який працює в багатьох містах світу. Заснована в 90-х роках, Amazon включає в себе найбільш широкий асортимент продуктів майже в кожній категорії, про які можна було б подумати; Клієнти Amazon Mexico найбільше спираються на сайт для побутової електроніки та технологій, а потім програмного забезпечення та ігор. Amazon також пропонує цифрові продукти, такі як Prime Video, Amazon Music, електронні книги та багато іншого. Ця американська компанія має постачальників і покупців практично в кожній країні, що допомагає їм тягнути виняткову ефективність і продуктивність.

Давайте подивимося на відмінний час

доставки Amazon і ціни;

Область

Стандартна доставка (ділові дні)

Пріоритетна доставка
(робочих днів)

Африка

Як швидко, як 18 днів Як швидко, як 6 днів
Азія і острови Тихого океану Як швидко, як 18 днів

Як швидко, як 6 днів

Атлантичний, Карибський басейн та інші острови

Як швидко, як 18 днів Як швидко, як 6 днів
Австралія Як швидко, як 16 днів

Як швидко, як 10 днів

Канада

Як швидко, як 7 днів

Як швидко, як 5 днів

Канадські зони

Як швидко, як 12 днів

Як швидко, як 7 днів

Китай

Як швидко, як 7 днів

Як швидко, як 6 днів

Європа

Як швидко, як 18 днів

Як швидко, як 6 днів

Ізраїль

Як швидко, як 9 днів

Як швидко, як 6 днів

Японія

Як швидко, як 9 днів

Як швидко, як 6 днів

Латинська Америка

Як швидко, як 9 днів

Як швидко, як 6 днів

Середній Схід

Як швидко, як 9 днів

Як швидко, як 7 днів

Російська Федерація Недоступно

Як швидко, як 6 днів

 

Область

Стандартна доставка

За відправлення (починаючи з)

Прискорена доставка

За відправлення (починаючи з)

Пріоритетна кур’єрська доставка

За відправлення (починаючи з)

Канада

$7.99 $9.99 $19.99

Мексика

$4.99 н/а

$8.99

Латинська Америка $8.99 $10.99

$15.99

Атлантичний, Карибський басейн та інші острови

$11.99 $13.99 $39.99
Європа $14.99 $14.99

$50.99

Ізраїль

$8.99 $18.99 $39.99

Середній Схід

$4.99 $18.99

$39.99

Африка $9.99 $13.99

$39.99

Австралія

$10.99 $11.99 $29.99
Японія $7.99 $9.99

$21.99

Азія і острови Тихого океану

$10.99 $18.99 $39.99
Російська Федерація н/а $15.99

$25.99

4. Shopify

Почав більше десяти років тому, Shopify

понад 1 700 000 компаній по всьому світу. Зі штаб-квартирою в Оттаві, Онтаріо, але маючи глобальні операції, Shopify включає в себе високоякісне іт-обладнання та програмне забезпечення, щоб допомогти продавцям забезпечити своїм клієнтам відмінний досвід покупок. Вони відіграють важливу роль у наданні допомоги малому бізнесу розпочати, запустити та розвивати бізнес.

Вони досягають успіху в наданні онлайн-роздрібної торгівлі, кошиків для покупок, хостингу електронної комерції, мобільної комерції, різних тем магазинів, транскордонної електронної комерції, цілодобової підтримки тощо. Вони доступні для стартапів, оскільки їх найдешевший план становить лише $ 9 / місяць з безкоштовною пробною версією 14 днів.

Shopify охоплює обліковий запис перевізника доставки Shopify,

який має численні переваги:

  • Відображення розрахованих ставок доставки, а не фіксованих тарифів, для клієнтів під час оформлення замовлення
  • Отримайте знижені тарифи для ваших етикеток доставки
  • Друк етикеток доставки безпосередньо від адміністратора Shopify
  • Залежно від ваших місць виконання, Shopify Shipping дозволяє придбати етикетки у наступних перевізників.

Розташування виконання

Перевізники судноплавних перевезень

США

 USPS

 UPS (недоступний в Пуерто-Ріко)

 DHL Express (тільки континентальна сполучені Штати)

Канада

 Пошта Канади
Австралія

 Сайл

5. Фліпкарт

Цей індійський веб-сайт електронної комерції також є альтернативою AliExpress, оскільки він також надає швидкі та ефективні послуги доставки. Це також дозволяє відстежувати ваше замовлення і бачити, куди воно досягло. Для товарів, зазначених як “На складі”, продавці будуть згадувати час доставки на основі вашого pin-коду місцезнаходження (зазвичай 2-3 робочих дні, 4-5 робочих днів або 4-6 робочих днів у районах, де доступна стандартна кур’єрська служба).

Flipkart має безліч категорій, включаючи продукти харчування, будинок, сад, електроніку, моду, красу, іграшки, і що ще.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.