Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Сумка з поясом Lululemon: прості способи укладання себе

Lululemon Belt Bag: Simple Ways to Style Yourself

Нехай сумки будуть будь-якого виду, це жіноча, справжня любов. Сумки переносяться, незважаючи на погоду чи фестиваль. Жінки проектують відповідно до стилю, який вони вважають за краще. Тепер сумки з поясом Lululemon є новою модною заявою та обов’язковим елементом для цього сезону. Це ідеальний аксесуар для вашого літнього одягу, а також може бути стилізований цієї зими.

Ви можете носити сумку де завгодно, незалежно від того, чи збираєтеся ви відвідати тиждень моди або побачення з друзями. Бренди і дизайнери придумують сумки з різноманітними кольорами, фасонами, варіаціями. Сумки з ременями зручні і легкі з різними варіаціями цін.

Незалежно від того, чи потрібна вам сумка високого класу або зі стійки, ви повинні знати, як стилізувати її найкращим чином. Ви можете знайти свою улюблену сумку-бет у білому, чорному або ліловому відтінку. Давайте розглянемо, як може бути стилізована сумка-ремінь.

1 пояс Лулулемон

Що таке ремінні сумки?

Ремінні сумки зараз в народі відомі як фанні-пачки. Вони являють собою невеликі сумки з регульованими ременями з ланцюгами або шкіряними ремінцями. Ланцюжок полягає в тому, щоб підлаштувати і стилізувати сумку так, як ви хочете. В останні роки стиль носіння сумок розвивається, змушуючи людей вибирати різні заяви про стиль моди.

Навіщо потрібна ремінна сумка в гардеробі?

Тепер ніщо не завершує погляд, якщо ви не носите сумку з ременем. У кожної жінки є бажання спроектувати свою сукню за допомогою сумки-пояса. Вони пропонують функціональність і прості в перенесенні сумки. Тепер це стало модним твердженням з великою універсальністю. Ремінні сумки завжди були фаворитами у чоловіків і жінок, але в значній мірі носять жінки.

2

Джерело: журнал Evie

Порада щодо стилізації сумок з поясом Lululemon

Існує кілька способів укладання ремінних сумок, до нього немає правила. Ви можете носити і стилізувати його так, як вам подобається. Ремінні сумки універсальні і регулюються відповідно до потрібного вам стилю. Оберніть його так, як хочете, і насолоджуйтеся і дайте плечу відпочити. Його можна носити по всьому тілу; з будь-яким одягом, який ви любите носити.

Дивовижна якість ремінної сумки полягає в тому, що ви можете зберігати в ній предмети першої необхідності. Сумки дизайнера хитромудро розроблені для того, щоб здійснювати моду і комфорт одночасно. Ось кілька обраних способів, які можна використовувати для укладання сумки з поясом Lululemon.

Оберніть його навколо талії,

Найкраще покласти ремінну сумку на талію, вона шикарна, але сучасна і ніколи не помилишся, одягнувши її на талії. Носити ремінну сумку навколо талії над пупком – найпростіший і найнеобхідніший спосіб. Такий стиль дає більше визначення образам і змушує хвалитися талією.

Щоб він утримував своє місце, можна петляти його через пояс. Ще один чудовий спосіб налаштувати свій стиль – це тримати його між ними або повертати боки, щоб упакувати спину.

3

Носіть однотонні кольори на базових нарядах

Потрібно зробити заяву про стиль, виділившись в натовпі. Можна легко стилізувати сумку, одягнувши базове біле або чорне вбрання та несучи міцну яскраву сумку з поясом. Однотонні кольори найкраще виглядають влітку, а ремінні сумки завжди найкраще виглядають в сміливих тонах. Якщо ви одягаєте повсякденний образ, ви можете носити це в повсякденний вихідний день.

У своєму гардеробі знайдіть саму однотонну ремінну сумку; червоний, кобальтово-синій, жовтий або зелений. Щоб омфувати образ, носіть його під курткою або застебнутими на ґудзиках штанами оверсайз.

Зробіть заяву про моду за допомогою сумок з візерунковими ременями

Візерункові сумки – це сучасний і висококласний модний образ. Вам пора вийняти пунктирну або надруковану твариною сумку. Ви можете вибрати будь-який візерунок, який віддаєте перевагу носити. Будь то блискучий кришталевий мішок або трикутники.

Залишок зовнішнього вигляду зберігайте однотонним, а образ підкреслюйте втішним вбранням, як штани-карго або узгоджене плаття. Візерунок ніколи не помилиться, але надає сучасного вигляду.

4

Ідіть за модним виглядом високої вулиці

Можна надіти ремінну сумку на напівофіційний захід або на офісну зустріч. Крос-боді або сумка з нитковим ременем добре поєднується з вуличним модним образом. Зберігаючи комфорт пріоритетом, ви можете взяти його на вечерю гала-концерт. Щоб зовнішній вигляд залишався тонким, спробуйте струнку шкіряну обв’язану ремінну сумку. Ці типи образів більше схожі на моду вперед.

Крім того, ви також можете вибрати невелику сумку як варіант. Він може поєднуватися з будь-яким нарядом, який ви носите; прикутий до ланцюгів мішок може надати шикарну атмосферу; Завершити цей образ можна, надівши довгі пальто поверх сумок.

5

Стилізуйте його поверх чуттєвої сукні

Немає обмежень, коли справа доходить до укладання сумки з поясом Lululemon. Спробуйте те, що ніколи раніше не робилося, щоб йти вперед в модній лінійці. Поєднання сумки-пояса з сукнями та спідницями може здатися дивним, але створення моди – це те, що це таке. Носіть спідницю та додайте сумку-ремінь навколо неї, оскільки вона підкреслює образи, завдяки чому ви виглядаєте шикарно та ідеально підходить для напівофіційного заходу або вечора побачень.

Додайте заяви в сумку

Мода дуже піклується про те, яке твердження ви додаєте в образ. Будь то носіння простої або сміливої сумки. Додати заяви в ремінну сумку можна або додавши до неї брошки або шпильки. Це підвищує зовнішній вигляд, коли у вас є характерна сумка. Додайте унікальні шпильки, такі як голуб, соняшник або щось жіночне, або додайте деяких персонажів, які несуть послання.

6

Для наочної презентації перегляньте це:

Тримайте його через плечі

Вам не обов’язково стилізувати все так, як має бути, зробити зворотний стиль моди. Тримайте сумку на плечах з виробом мінімальних прикрас. Від вас залежить, чи хочете ви зберегти сумку спереду або перемістити її на спину. Якщо потрібно дотягнутися до сумки, її можна відрегулювати і піднести на передню частину.

Образ може виглядати краще, якщо ви носите джинсову куртку або блейзер. Вибрати можна як шкіряний, так і пухнастий блейзер. Тримати сумку на одному плечі і на грудях ідеально підходить для менших ремінних сумок.

Зробіть це зручним і повсякденним

Коли ви носите athleisure, найзручнішою сумкою для зберігання є носіння ремінної сумки. Перед походом в спортзал, або походом виконувати якісь доручення, це наряд з ремінною сумкою. Ви можете носити землисті нейтральні тони в тон з тонкою сумкою-ременем. Зберігайте свою стильову заяву casual в цьому стилі.

Ви можете взятися за стиль, одягнувши кольори, які йдуть разом із сезоном. Ви можете носити ніжно-рожеві влітку в парі з ремінною сумкою, накинутою на тіло, і білими кросівками, і піти геть.

7

Кінцева примітка

Це ті стилі, які йдуть і будуть в ньому ще деякий час. Якщо ви хочете придбати сумки для ременів, такі магазини, як Lululemon, пропонують чудові стилі. Ви також можете звернути увагу на інші місця, щоб отримати в руки ідеальну сумку для ременя.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.