Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Список фармацевтичних компаній в Абуджі для купівлі чи продажу

Pharmaceutical Companies In Abuja

Ти знаєш? Вартість фармацевтичного ринку Нігерії становить близько 4 мільярдів доларів. Вона зростає з великим потенціалом і працює над задоволенням потреб у життєво необхідних лікарських засобах. У 2021 році в Нігерії з’явився юридичний представницький орган, який працює над виробництвом лікарських засобів на місцевому рівні. Деякі з їхніх важливих ліків місцевого виробництва включають анальгетики, жарознижувальні та протиревматичні засоби, вітаміни та мінерали, засоби для догляду за очима, які становлять близько 25%.

Крім того, до фармацевтичних препаратів, що відпускаються без рецепта, також належать безрецептурні ліки, засоби для лікування та інші медичні товари. У 2023 році виручка на ринку безрецептурних лікарських засобів становить US$1 203 млн. Зі зростаючою кількістю вартості та з точки зору виробництва, Абуджу, Нігерію, можна розглядати для покупки фармацевтичних препаратів.

Значення фармацевтичних компаній сьогодні

У світі, який щойно пройшов повз чужинця COVID-19, саме фармацевтичні компанії збільшили тривалість життя у світі. Більшість країн і вчених ставлять собі за мету викорінення хвороб і створення здорової екосистеми. Одними з хвороб, з якими боролися у світі, були віспа, симпатичний філяріатоз тощо.

 

Основні моменти безрецептурних фармацевтичних препаратів

 

Сегмент ринку

Дохід (2023)

Очікуваний річний темп зростання (середньорічний темп зростання 2023-2028 рр.)

Анальгетики $ 16 мільйон 14%
Догляд за очима $ 5 мільйонів 6.25%
Вітаміни та мінерали 0,50 мільярда доларів 11.1%
Травні та кишкові $ 132 мільйон 10.72%

 

Джерело: Statista

Зараз Абуджа в Нігерії усвідомлює важливість визнання імпорту та експорту фармацевтичних препаратів. Крім того, з цоканням годинника фармацевтичні компанії розширили свої крила в онлайн-купівлі та продажу. Таким чином, відкриваючи двері електронної комерції. Електронна комерція вже влаштувалася в Абуджі, але завжди є що дослідити.

Що ж, у сфері розуміння ринку електронної комерції та його маркетплейсу цей контент досліджує 5 найкращих фармацевтичних компаній Абуджі та те, як міжнародні покупки допомагають бізнесу.

5 найкращих фармацевтичних компаній в Абуджі, Нігерія

eWorldTrade

Починаючи з дуже надійного імені у світі електронної комерції, eWorldTrade – це ім’я, яке неможливо ігнорувати. Хоча сама платформа не є виробничою платформою чи оптовиком, це місце, де всі покупці та продавці можуть об’єднатися. eWorldTrade з’явилася як онлайн-платформа, яка об’єднує компанії з усього світу та створює атмосферу безмежних B2B-транзакцій.

Незалежно від того, чи це бізнес в Абуджі, чи компанія, яка хоче підключитися в Абуджі, вони можуть легко підключитися через eWorldTrade. Виробники та продавці мають добре налагоджені профілі, де покупці можуть робити замовлення оптом. eWorldTrade керує бізнесом найдовше і процвітає завдяки інклюзивним послугам для кожного бізнесу.

Емзор

Заснована в 1977 році, Emzor є приватною фармацевтичною виробничою компанією. Вони відповідають за виробництво 140 фармацевтичних продуктів, включаючи медичні витратні матеріали, вітаміни, протикашльові та кардіопротекторні препарати. Він також має 2 склади, 3 заводи та глобальне охоплення в 25 країнах. Emzor має чітку місію надавати продукти охорони здоров’я, а також підтримувати високу якість.

Пам’ятаючи про деякі цінності, Emzor працює з відданістю, пристрастю, енергією та досконалістю. Ці елементи в сукупності складають Emzor. З компаніями по всьому світу, які хочуть працювати в Абуджі. Клієнти можуть налагодити зв’язок і створити посилену дистрибуцію та логістику.

ТОВ «ФармГейт»

PharmGate – ще одна ліцензована фармацевтична компанія, що працює в Нігерії, а її штаб-квартира знаходиться в Абуджі. Він також легалізований Фармацевтичним товариством Нігерії і є безрецептурною аптекою. Протягом багатьох років вони входять до числа провідних фармацевтичних компаній у Африка. У цій фармацевтичній компанії також рідко є зарубіжні препарати. PharmaGate також найняла професійних фармацевтів, які пропонують персоналізовані послуги

Щоб підвищити рівень досвіду, PharmaGate має досвід та інвентаризацію, які забезпечуються технологією штучного інтелекту. Ці типи функціональних можливостей допомагають покращити здоров’я та самопочуття на кожному етапі. Їх онлайн-сервіси контролюються вмілими фармацевтами, які тісно співпрацюють з виробниками. Кожен процес продажу ретельно перевіряється та авторизується перед відправкою.

Глобальний фармацевтичний дистриб’ютор

Працюючи на всіх континентах, глобальні фармацевтичні дистриб’ютори є провідним ім’ям, яке працює на всіх континентах. Розуміючи кожну проблему на цьому шляху, вони мають великий досвід у міжнародній торгівлі та мають ліцензовані процеси для онлайн-транзакцій по всьому світу. Рухаючись далі, вони мають підтримувану систему ланцюга поставок з високими стандартами якості та безпеки всіх видів фармацевтичної продукції.

Покупці можуть зв’язатися з глобальними фармацевтичними дистриб’юторами та проконсультуватися з професіоналами у своїх галузях. Продавці також можуть зв’язатися, якщо вони з нетерпінням чекають на надання якісної фармацевтичної продукції. Для отримання додаткової інформації, у них є активована система для отримання безкоштовної пропозиції.

Глаксо Сміт Клайн (GSK) Нігерія

Glaxo Smith Kline (GSK) – відома фармацевтична компанія, яка активно працює в медичній сфері. Вони мають на меті очолити глобальну компанію в галузі охорони здоров’я, яка служить меті продовження життя людини, щоб вони почувалися краще та жили довше. GSK у Нігерії має широкий спектр у своєму глобальному бізнесі, який працює в різних аспектах, таких як дослідження та розробка, виробництво та робота над інноваційними ліками, вакцинами та іншими медичними установами. Цінуючи науку та зосереджуючись на створенні сильного глобального бренду, вони взаємодіють з роздрібними торговцями, покупцями та продавцями, пропонуючи високоякісні продукти в потрібний час і в потрібному місці.

Яку вигоду отримують міжнародні покупки?

Щоразу, коли бізнес планує здійснити покупку, це пов’язано з багатьма факторами, такими як матеріали, товари та послуги. Деякі продавці та покупці можуть мати труднощі на місцевому ринку, тому пошук далі може бути більш вигідним.

Як власник B2B, ви можете зіткнутися з деякими труднощами вдома, тому ви можете отримати вигоду, дивлячись далеко від кола. Робота з міжнародними продавцями може впровадити інновації в існуючий бізнес і принести користь фармацевтичній продукції та товарам. Експерти також дотримуються думки, що купівля зарубіжних продавців дозволяє мати апгрейд і слідувати трендам, що також працює як перевага.

Однак робота з міжнародними покупцями має свої особливості, і якщо їх добре розуміти, можна отримати задоволення від процесу аутсорсингу. Наприклад, деякі регіони є більш привабливими, а вартість їх виробництва нижчою, ніж інші, такі як Південно-Східна Азія, Африка та Східна Європа.

Міжнародні закупівлі також дозволяють мати те, чого немає в наявності на місці. Конкуренція – це ще один актив, який потрібно додати бізнесу. Приносячи щось із закордонного ринку, ви можете залишатися на вершині ринку та мати перевагу над іншими, виводячи на ринок щось нове.

Зростання фармацевтичного ринку в Абуджі, Нігерія

Окрім деяких проблем, у Нігерії також з’явилися невеликі приватні лабораторії, які пов’язані з іноземними компаніями або конкурують з ними. Однак завдяки постійній роботі та дослідженням, надійності та інфраструктури зросли виробництво та продаж ліків місцевого виробництва.

Деякі об’єкти, створені в результаті транзакцій електронної комерції, спричинили кілька наслідків, таких як:

  • Все більше місцевих компаній підключаються до онлайн-платформ електронної комерції і, отже, збільшили продажі та бізнес.
  • Для жителів Абуджі та її зовнішніх околиць стало важливіше мати задушливий процес купівлі-продажу.

Висновок

Світ фармацевтики більший, ніж можна подумати. Є що запропонувати та зрозуміти, щоб зрозуміти, як працює цей фармацевтичний світ електронної комерції. Вибір однієї з платформ як покупця або продавця може допомогти в прокладанні плавного шляху. Такі платформи, як eWorldTrade, є яскравим прикладом відкриття нового бізнесу або залучення фармацевтичних препаратів з усього світу.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.