Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Найпопулярніші товари в Нігерії Онлайн 2022

Top Selling Products In Nigeria Online 2022

Ми всі були там; ми бачимо гарну пару взуття в Інтернеті, і ми йдемо “Oooh!”, але коли ми потрапляємо в магазин, вони недоступні. Ну, не більше! Ми провели деякі дослідження і з’ясували, які товари найбільш популярні в електронній комерції в даний час, а також передбачили, які з них будуть добре в 2022 році.

Є десятки платформ електронної комерції в Нігерії з асортиментом товарів, що продаються. Ми вирішили зосередитися в основному на Джумії, Конзі та Джіджі. Ми просіяли дані, які вони надають, щоб придумати найпопулярніші продукти в кожній категорії. Ось деякі з них:

1. Одяг

За словами Нігерії, одяг є їх номером 1 продається категорія продукту в Нігерії сьогодні. При уважному подиві на нього ви зрозумієте, що одяг має набагато більше підкатегорій, які сприяють його обсягу продажів. Вони включають в себе топи, блузи, сорочки і трійники, джинси, спідниці, сукні, churidars і т.д. Jumia лідирує в пакеті із загальним обсягом продажів понад 200 мільйонів найра в 2016 році тільки з цих підкатегорій.

2. Взуття

Українці люблять взуття! Це пояснює, чому є так багато взуттєвих магазинів з’являються скрізь в ці дні. У Нігерії сьогодні ви знайдете що-небудь від повсякденного взуття до каблуків і навіть скейтбордів у продажу в Інтернеті. Ми вибрали біг як нашу представницьку категорію, яка дуже популярна серед Jumia, продавши понад 27 мільйонів пар лише в минулому році.

3. Електроніка та Побутова техніка

Це було сюрпризом для мене особисто, тому що до недавнього часу я вважав мобільні телефони як найважливіший електронний продукт, куплений в Нігерії Онлайн сьогодні, але це насправді телевізори, які приймають торт. Телевізори та побутова техніка, загалом, складають в цілому 77 мільйонів найра в продажах в Джумії, Конзі та Джіджі в 2016 році.

4. Навушники

Навушники є одними з найдешевших предметів для продажу в Інтернеті, причому більшість продавців розгортають їх приблизно з 10% маржею прибутку (включаючи доставку). Ви можете зрозуміти, чому вони такі популярні? Нігерія сьогодні бачить більше 15 мільйонів одиниць, що продаються щорічно на цих 3 ринках. Якщо ви хочете нажитися на цій тенденції, скористайтеся нашим найновішим постом на найбільш продаваних аудіозаписах тут.

5. Книги

Це було не важко передбачити, тому що читання – це те, що легко перетворюється на явища електронної комерції, як ми пережили в Китаї з їх подією продажів “Singles Day”. Джумія очолює категорію книг з щорічним продажем понад 80 мільйонів найра по всій Нігерії, Гані та Кенії.

6. Краса та особистий догляд

Не дивно, що продукти особистої гігієни в цьому році мають тенденцію з загальним обсягом продажів понад 30 мільйонів Найра на трьох ринках, які ми розглянули в 2016 році. Ключовим продуктом краси і # 1 продажу пункту є свіжий крем, який тільки становить понад 15 мільйонів Найра в щорічних продажах тільки на Jiji! Це показує, наскільки важливо знати свою аудиторію при плануванні стратегії електронної комерції.

7. Меблі для дому

У випадку, якщо вам цікаво, які продукти будуть продаватися найкраще в Інтернеті в 2022 році, експерти передбачили, що меблі будуть серед найбільш продаваних товарів на ринках електронної комерції Нігерії. Ну, з вигляду речей, Jiji лідирує в цій категорії продуктів із загальним обсягом продажів понад 60 мільйонів Найра в 2016 році. Ця тенденція не є несподіванкою, оскільки вартість житла та декорування була на постійному зростанні протягом деякого часу по всій Нігерії, і це має сенс лише в тому випадку, якщо ми бачимо збільшення інтернет-магазинів, що займаються домашнім декором та мартами…

8. Ноутбуки та комп’ютери

Коли справа доходить до технологічних гаджетів, Нігерія є технічно підкованою країною з великим відсотком населення, що використовує портативні комп’ютери для шкільних та робочих цілей. У 2016 році Konga має загальний обсяг продажів в цій категорії понад 150 мільйонів найра, перевершивши Джумію більш ніж на 50 мільйонів Найра. Є всі причини, чому ви повинні нажитися на цій тенденції, якщо ви плануєте почати онлайн-бізнес в Нігерії сьогодні.

9. Музичний інструмент

Це був ще один я не очікував побачити так високо в списку, але дивлячись на цифри поодинці ви можете зрозуміти, чому це не надуманий для цієї тенденції, щоб зловити на найближчим часом. По всій Конзі, Jiji і Джумія Нігерія, музичні інструменти складають 10million Найра коштує щорічних продажів сьогодні. Якщо ви хочете нажитися на цій категорії зараз, перш ніж вона вибухне пізніше, перегляньте наш новий пост, який дає цінні поради про те, як найпопулярніші бренди роблять саме це.

10. Спорт і фітнес

Є більше 3 мільйонів людей, які працюють і слідують спорту в Нігерії сьогодні, так що це було логічним доповненням до списку. Ключовим продуктом тут є спортивне взуття, на яке припадає понад 8 мільйонів найра в продажах на Jiji і Konga разом узятих. Крім фітнесу та тренажерного залу, спортивні аксесуари, такі як годинник, також бачать хороший попит на всіх трьох ринках, які ми розглянули.

Висновок

Як бачите, електронна комерція вибухає по всій Африці без будь-яких ознак уповільнення найближчим часом. Ця посада дає вам деяке уявлення про те, які продукти можуть продаватися краще в Інтернеті в Нігерії завтра (і за її межами), але пам’ятайте, що тенденції швидко змінюються. Те, що сьогодні жарко, може зникнути завтра, поки з’являться нові тенденції, щоб зайняти своє місце…

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.