Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Дитячі підгузники Виробники в Гуанчжоу Китай

Ринок дитячих пелюшок зростає бурхливими темпами в Китаї, і однією з основних причин цього є висока щільність населення країни.

Як показує статистика, Китай виробляє 31 мільярд одиниць потужностей для виробництва тільки на рік. Це приголомшливе число становить більше половини всіх глобальних можливостей виробництва дитячих пелюшок. Крім того, дитяче населення в Китаї зростає на 1% темпами зростання щороку, що також стимулює попит на підгузники. Така ж тенденція була засвідчена конкурентами, такими як Pampers і Huggies, які повідомили, що їх продажі збільшилися на 8-12% щорічно з 2013 року, а також зниження маржі через інтенсивну конкуренцію між виробниками в результаті надлишкових можливостей і більш високих витрат на рекламу, пов’язаних з захопленням ринку.

Проблеми, з якими стикаються діти сьогодні, стають все гіршими через відсутність основних вимог, таких як підгузники. Багато немовлят в Китаї не можуть дозволити собі підгузники і вдаються до використання старих газет, тканини або пісочного листя для своїх дітей, що може сильно вплинути на гігієну і здоров’я дитини. Крім того, з обмеженою державною підтримкою, доступною в таких областях, як Гуанчжоу, багатьом батькам важко задовольнити основні потреби немовлят в регіоні.

У той час як виробники в Китаї мають вплив на міжнародні ринки і можуть експортувати свою продукцію за межі Китаю, вони стикаються з труднощами при спробі продавати дитячі підгузники за кордоном через соціальні проблеми, які оточують одноразове використання пелюшок по всьому світу.

Люди по всьому Китаю як і раніше вважають за краще багаторазові підгузники тканини над одноразовими, незважаючи на наявність одноразових варіантів за більш дешевою ціною за одиницю. Це головним чином тому, що люди в Китаї вважають багаторазові підгузники тканини більш екологічними, ніж одноразові, що є великою проблемою для багатьох батьків в регіоні.

З наявністю кращої якості одноразових варіантів на ринку, однак, вони стають все більш популярними, незважаючи на їх більш високу ціну за одиницю в порівнянні з традиційними підгузниками тканини. Залишається з’ясувати, як виробники в Китаї будуть вирішувати ці проблеми при спробі захопити більше частки ринку в Північній Америці і Західній Європі на додаток до існуючих ринків, таких як Південно-Східна Азія.

Виробники підгузників в Китаї перевищили 31 мільярд одиниць потужностей з виробництва в 2017 році. Світовий ринковий розмір компаній-пелюшок був оцінений більш ніж в 54 мільярди доларів, при цьому висока концентрація споживання в регіонах Північної Америки, Західної Європи та Азії, що містить більше половини споживання підгузників у всьому світі.

Виробники дитячих пелюшок в Гуанчжоу

Я впевнений, що батьки, які люблять своїх дітей, також захоплені дитячими продуктами, особливо дитячими підгузниками. Потреби ринку цих дитячих продуктів безпосередньо визначають переваги виробників пелюшок. Якщо ви хочете купити абсолютно нові дитячі пелюшки вашої дитини, Гуанчжоу – хороший вибір для вас! Тепер давайте познайомимо трьох професійних постачальників підгузників Китаю нижче, щоб допомогти вам вибрати те, що ви хочете.

1. Гуанчжоу Канда пелюшки Лтд

Гуанчжоу Канда Пелюшки Co, Ltd. базується в Гуандун, Китай. Компанія продає продукцію вітчизняних виробників і зарубіжних постачальників. Вони в основному займаються виробництвом і реалізацією різних підгузників продукції.

2. Мяоцзинь Цзянсу дитячі продукти Лтд

Мяоцзинь Цзянсу дитячі продукти Лтд продає та експортує різні види дитячих продуктів, таких як пляшка для годування, обладнання дитячого садка, косметика та інші. Обслуговує дистриб’юторів Пекіна та дистриб’юторів міста Гуанчжоу.

3. Тонгуан Шуньцзе Промисловість Лтд

Tonguan Shunjie Industry Co., Ltd – це компанія, що базується в Китаї. Компанія продає і поширює товари міцного і високої якості для немовлят і дітей. Асортимент продукції включає в себе пляшки для годування, обладнання дитячого садка, гальванічних чистих мідних посудів, косметику та всі інші супутні предмети. Tonguan Shunjie Industry Co., Ltd також пропонує іграшкові продукти, такі як ляльки та хобі коней.

4. Провінція Діанай Фуцзянь, Китай

Провінція Діанай Фуцзянь, Китай – компанія, що базується в Китаї. Компанія працює в індустрії дитячих продуктів більше 10 років з широким колом постачальників з Японії, Тайваню та Південної Кореї. Diannai спеціалізується на постачанні якісної продукції за розумними цінами з винятковим обслуговуванням для своїх клієнтів.

5. Даксян Хімічна Лтд

Daxiang Хімічна Лтд Це компанія, що базується в Китаї. Компанія постачає хімічну, фармацевтичну та суміжну галузі з широким асортиментом продукції. Він отримує хімічні речовини від різних постачальників в Китаї та за кордоном, щоб задовольнити потреби клієнтів у якісних недорогих продуктах з коротким часом виконання.

6. Гуанчжоу Xintangdi групи дитячі пелюшки

Компанія Гуанчжоу Xintangdi Group Baby Підгузники базується в Гуандун, Китай. Компанія заснована в 1996 році і в основному займається виробництвом дитячих хустк, підгузників шаль, м’яких іграшок, скрабових рукавичок та інших виробів.

Продукція компанії в основному дитячі хустки, підгузники Shawl, м’які іграшки, рукавички scrub та інші продукти.

7. Цзяцзян Цинке Трейдинг Лтд

Цзяоцзян Цинке Трейдинг Лтд є компанією, що базується в Китаї. Це міжнародна торгова компанія, яка була заснована в 1993 році. Компанія спеціалізується на купівлі-продажу різних продуктів, до складу яких входять дитячі пляшки, обладнання дитячого садка, гальванічних чистих мідних страв, косметики та всіх інших супутніх предметів. Цзяоцзян Цинке Трейдинг Co., Ltd також пропонує іграшкові продукти, такі як ляльки та хобі коней.

8. Отонлайн Маркетинг (HK) Обмежена

Люди в Уттар-Прадеш, Індія, не єдині, хто потребує допомоги в їх охороні здоров’я. Є багато інших груп людей, які потребують допомоги в якийсь момент свого життя. ВПА є однією з тих, хто потребує допомоги у своєму плані охорони здоров’я. Міжнародна група допомоги USAID допомогла їм, надаючи фінансування освіти. Вони також досягли стійкості та реалізації дослідження, надаючи спосіб передачі результатів. Він також передбачала моніторинг впливу на втручання.

9 . Гуанчжоу Сяпо санітарних продуктів Лтд

Гуанчжоу Сяпо санітарних продуктів Лтд є компанією, що базується в Гуандун. Компанія була заснована в 2003 році. Компанія в основному займається виробництвом підгузників, продуктів нетримання сечі дорослих, санітарних серветок, трусиків і всіх інших супутніх продуктів.

10. Група Хей

«Heyi Group» – це компанія, що базується в Китаї. Компанія спеціалізується на виробництві та реалізації різних одноразових виробів. Компанія експортує свою продукцію в багато видів промисловості по всьому світу. Heyi Group також має філії в Австралії, Новій Зеландії, Канаді та інших країнах світу.

Tell Us What You NEED

    * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.