Join today and be a part of the fastest growing B2B Network
Join Now
Search

Де продавати вживані маршрутизатори WiFi в Інтернеті у 2023 році

Where To Sell Used WIFI Routers Online In 2023

Очевидно, що в останні роки електронна комерція B2B зазнала миттєвої еволюції. Особливо після пандемії підприємства переводять свою діяльність з місця в онлайн. Оскільки вони усвідомили факти, які вони можуть отримати, маючи власний магазин електронної комерції на будь-якій платформі b2b.

Давайте подивимося на кілька статистичних даних нижче, пов’язаних з доходом ринку електронної комерції b2b:

 • Очікується, що у 2023 році ринок електронної комерції згенерує 4,11 трильйона доларів США.
 • За прогнозами, до 2027 року ринок досягне 6,35 трильйона доларів США, а виручка, як очікується, зросте на 11,51% CAGR за цей час.
 • Очікується, що середній прибуток на одного користувача (ARPU) становитиме 0,93 тис. доларів США.
 • Найбільший обсяг ринку, який оцінюється в 1 487,00 мільярда доларів США у 2023 році, буде в Китаї.
 • За прогнозами, до 2027 року 5,29 мільярда користувачів будуть активними на ринку електронної комерції.
 • За прогнозами, частка користувачів досягне 66,6% до 2027 року і може включати 57,2% у 2023 році.

Давайте окремо подивимося на статистику нижче на

2023 рік

1. eWorldTrade

Вибір eWorldTrade, щоб продати свої вживані маршрутизатори WiFi, є одним з найкращих рішень, які ви коли-небудь приймали. Купувати та продавати речі на eWorldTrade дуже просто. Ви можете насолоджуватися процесом торгівлі без будь-яких клопотів. Це один з провідних b2b ринків , який обслуговує протягом багатьох років по всьому світу. Компанії, які хочуть зайняти помітне місце в сфері b2b, звертаються до eWorldTrade, щоб продавати свою продукцію. Незалежно від того, чи хочете ви продавати / купувати продукцію оптом або ви хочете продати її в одній кількості, eWorldTrade – це преміальна платформа b2b для роздумів.

Чому ви повинні розглянути eWorldTrade

 • Безперебійний процес торгівлі
 • Перевірені підключені покупці
 • Підтримка клієнтів 24 / 7
 • Безкоштовні котирування від продавців

2. BuyBackWorld

Після eWorldTrade ще однією надійною платформою для продажу вживаних маршрутизаторів є світ викупу. Окрім продажу та купівлі маршрутизаторів, на цій платформі також можна перевірити інші електронні предмети . Для тих, хто хоче продавати свої вживані маршрутизатори на цій платформі, їм не потрібно надавати велику кількість інформації про продукт, який вони хочуть продавати на цій платформі. Базової інформації достатньо, щоб що-небудь продати.

Чому варто розглянути BuyBack World

 • Широкий асортимент продукції
 • Здійснюйте продажі оптом
 • Параметри власних цінових пропозицій

3. Газель

Якщо вам миттєво потрібна готівка, ви можете вибрати Gazelle для продажу вживаних маршрутизаторів. Ця платформа дозволяє своїм користувачам отримувати вигоду від кіосків у магазинах. Це найкращий вибір, якщо вам терміново потрібна готівка, продавши вживаний маршрутизатор або будь-який інший продукт.

Чому варто розглянути “Газель”

 • Можна швидко отримати готівку через кіоски
 • Параметр “Повторна ціна”
 • Велика видимість ринку

4. Найкраща покупка

Найкраще в цій платформі те, що у них є місце навіть для тих продуктів, які навіть не вказані на веб-сайті. Крім того, ця платформа має широкий асортимент продуктів, доступних від різних брендів. Best buy насправді є однією з найкращих платформ B2B, яка заохочує покупців-новачків та продавців здійснювати продажі та покупки електронних товарів.

Чому ви повинні розглянути Best Buy

 • Може здійснювати платежі в кредиті магазину
 • Простий у використанні
 • Може використовувати цегляно-розчинні установки для роботи

5. Canitcash

Це ще одна помітна онлайн-платформа, де ви можете продавати вживану, невикористану або мало пошкоджену електроніку в Інтернеті. Веб-сайт надає надійні, ефективні та стійкі послуги. Якщо ви скептично ставитеся до того, де купувати вживані маршрутизатори, то це одна з тих платформ, на яких можна довіряти сліпо.

Чому ви повинні розглянути Canitcash

 • Кілька варіантів оплати
 • Простий користувальницький інтерфейс
 • Різні колекції

6. Decluttr

На цій платформі ви можете без особливих зусиль здійснювати продажі та покупки старих, вживаних та нових електронних предметів. Для тих, хто прагне продавати вживані маршрутизатори, слід звернутися до цієї платформи. Тут вони можуть досліджувати легкі варіанти торгівлі з величезним комфортом. Якщо ви прагнете продавати / купувати товари в оптових кількостях або хочете продати їх в одній кількості, Decluttris – найкраща платформа b2b для розгляду.

Чому варто вибрати Decluttr

 • Чесні правила шопінгу
 • Стійка навігація по сайту
 • Інтеграція з мобільними додатками

7. Ціль

Найкраща перевага використання “Target” полягає в тому, що вони задають лише кілька необхідних запитань, коли ви хочете продати будь-який продукт через цю платформу. Однак слід зазначити, що у них є окрема команда, яка виконує перевірки товару, який продавець хоче продати за допомогою цієї платформи.

Чому ви повинні вибрати ціль

 • Об’єднання з роздрібними точками Target
 • Простий користувальницький інтерфейс сайту

6 найкращих порад щодо ефективного продажу вашої продукції на платформах b2b

Є кілька ефективних порад, скориставшись якими ви зможете продавати свою продукцію на платформі b2b.

1. Визначте кваліфікованих потенційних клієнтів електронної комерції B2B

Щоб збільшити продажі на платформі B2B, кваліфікація потенційних клієнтів є однією з найкращих стратегій. Ви можете використовувати питання, щоб оцінити, чи є фізична особа потенційним покупцем чи ні, навіть якщо не кожен, хто виявить бажання до вашої продукції, зробить покупку.

2. Використовуйте якісну товарну фотографію

До професійної фотографії ніколи не слід ставитися легковажно. Фотографії можуть створювати або розривати транзакцію під час реклами продуктів або послуг, які ви пропонуєте в інтернет-магазині.

3. Подумайте про те, щоб приділяти пильну увагу потребам ваших клієнтів.

На відміну від покупок у широкої громадськості, покупці від бізнесу до бізнесу матимуть різні потреби. Важливо витратити час, щоб зрозуміти, що їм потрібно в постачанні або торговці.

4. Зробіть описи товарів переконливими.

Чітко сформульований опис товару детально опише предмет і аргументує його переваги. Щоб заохотити споживачів зробити замовлення, скористайтеся цим моментом, щоб передати їм найважливіші дані та виділити найбільш характерні особливості та переваги.

5. Ваші холодні B2B ліди потребують розігріву.

Враховуючи, що лід – це особа, яка виявляє інтерес до вашої компанії, її продуктів та послуг, не завжди може бути так, що вони втрачають інтерес, якщо вони охолонуть. Слідкуйте за потенційними потенційними клієнтами, щоб визначити, чи можете ви допомогти їм у виконанні замовлення, оскільки бізнес-споживачі можуть несподівано зайнятися іншими справами та відволіктися.

6. Наведіть докази, статистику та факти

Як це щойно обговорювалося, покупцеві часто доводиться переконувати більш старшого члена команди схвалити продаж, що може вимагати широких досліджень з їхнього боку. Ви можете скористатися цією можливістю, щоб прискорити процес, створивши документи, в яких викладені ваші спеціальні торгові пропозиції, обґрунтування розміщення замовлення та аргументи для роботи з вашим бізнесом.

Ключові висновки:

Оскільки ринок B2B постійно розвивається, маркетологи B2B хочуть знайти рішення для таких проблем, як розробка додаткового взаємопов’язаного середовища та застарілих функцій.

Технології приносять безперервну революцію. Однак технології не можуть вирішити всі проблеми. Ефективна маркетингова стратегія також вимагає наступних складових:

 • Необхідні таланти повинні бути залучені та зарезервовані для того, щоб налаштувати та підтримувати технологію.
 • Щоб гарантувати найкращі результати, необхідно запровадити відповідні процедури.
 • Щоб заохотити споживачів зробити замовлення, донесіть до них найважливіші дані та виділіть найбільш характерні особливості та переваги.
Tell Us What You NEED

  * To achieve our mission we provide all the necessary functionalities to buyers and sellers that help them in developing the voice of their business and to expand worldwide.